הסדרה: כמעט אנושיים / Being Human לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

להיות אנושי הוא סדרת טלוויזיה שובה לב ומעוררת מחשבה שזכתה משנת 2011 עד 2014. דרמה על טבעית זו בוחנת את חייהם של שלושה חברים לא סבירים שמוצאים את עצמם חיים יחד בבית בבריסטול, אנגליה. הפיתול? שניים מהם הם יצורים על טבעיים, ערפד ואיש זאב, ואילו השני הוא רוח רפאים.

הסדרה מתעמקת במורכבות של המשמעות של להיות אנושי, גם כאשר האדם אינו אנושי לחלוטין. זה מעלה שאלות על זהות, מוסר והמאבק להשתלב בחברה שאולי לא יקבלו או להבין את אלה שונים. דרך חייהן של הדמויות הראשיות, היותה אנושית בוחנת נושאים של חברות, אהבה והקרב המתמיד בין טוב לרע.

הערפד, מיטשל, הוא נשמה מיוסרת שמנסה לדכא את תאוות הדם שלו ולנהל חיים נורמליים. הוא נאבק בעברו ובמעשיו האפלים שביצע כערפד, ונלחם ללא הרף על שדיו הפנימיים. המסע של מיטשל לאורך כל הסדרה הוא של גאולה והמאבק המתמיד להתנגד לדחף להיכנע לאינסטינקטים הראשוניים שלו.

ג'ורג ', זאב הזאב, הוא דמות מסורבלת ואהובה מבחינה חברתית המתמודדת עם טבעו הכפול. הוא מנסה לשמור על חיים נורמליים תוך התמודדות עם האתגרים שמגיעים להפיכה לאיש זאב בכל ירח מלא. סיפור העלילה של ג'ורג 'בוחן נושאים של קבלה עצמית, כאשר הוא לומד לאמץ את הצד הזאב שלו ולמצוא איזון בין האינסטינקטים האנושיים והבעיות שלו.

אנני, רוח הרפאים, היא דמות מקסימה וחמלה שרדופה בנסיבות מותה. היא נאבקת להמשיך ולמצוא את מטרתה בחיים שלאחר המוות. סיפור העלילה של אנני הוא אחד הגילויים העצמיים ומציאת סגירה, כשהיא מנווטת את המורכבות של להיות רוח רפאים ויוצרת קשרים עמוקים עם שאר היצורים העל-טבעיים בבית.

לאורך הסדרה, שלושת הגיבורים מתמודדים עם אתגרים רבים, על טבעיים ואנושיים כאחד. הם נתקלים ביצורים על טבעיים אחרים, כולל מכשפות, ערפדים ורוחות רפאים, לכל אחד מהם המוטיבציות והאג'נדות שלהם. מפגשים אלה בוחנים את חוזק הדמויות ונפתרים, ואילצו אותם לבצע בחירות קשות ולהתעמת עם השדים הפנימיים שלהם.

להיות אנושי בוחן גם את הדינמיקה של מערכות יחסים, רומנטיות ואפלטוניות כאחד. הסדרה מתעמקת במורכבות האהבה והקרבנות שמוכנים לעשות עבור אלה שאכפת להם מהם. זה מציג את הקשר העמוק הנוצר בין הדמויות הראשיות כאשר הם מנווטים במאבקים המשותפים שלהם ותומכים זה בזה דרך העליות והירידות של חייהם העל -טבעיים.

עם קו העלילה המשכנע שלה, דמויות מפותחות ונושאים מעוררי מחשבה, היותו אנושי מציעה חווית צפייה ייחודית ושובה לב. זה מאתגר את הצופים לשאול מה המשמעות של באמת להיות אנושי ולהזדהות עם דמויות השונות מהנורמה. בין אם אתה חובב דרמות על טבעיות או פשוט ליהנות מסיפור סיפורים מעורר מחשבה, להיות אנושי זו סדרה שתשאיר רושם מתמשך.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

כמעט אנושיים / Being Human לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.5

  שנת פרסום: 2011–2014

  זמן ממוצע לפרק: 44 דקות