הסדרה: כי אנחנו שוכחים הכול / Because We Forget Everything לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.5/5

תקציר ותיאור הסדרה

מכיוון שאנו שוכחים שהכל הוא סדרת טלוויזיה שובה לב ומעוררת מחשבה שמתעמק במורכבות הזיכרון וההשפעה העמוקה שיש לה על חיינו. המופע בוחן בשנת 2022, בוחן את מושג השכחה ואת ההשלכות שיכולות להיות על אנשים וחברה כולה.

הסדרה עוקבת אחר קבוצה מגוונת של דמויות שכולן מתמודדות עם המאבקים האישיים שלהן ומשקל זיכרונותיהן. כל פרק מתעמק בחייהם, ומציג את הדרכים השונות בהן הזיכרון מעצב את זהותם, מערכות היחסים וההחלטות שלהם. החל ממדעי המוח הנודע הלומד אובדן זיכרון ועד אישה צעירה שמנסה לחבר את עברה השבר, סיפורי הדמויות שזורים זה בזה כדי ליצור שטיח שטיח עשיר של חוויות אנושיות.

מכיוון שאנו שוכחים הכל מאתגר את הרעיון ששכחה היא פשוט חלק טבעי ובלתי נמנע מהחיים. במקום זאת, זה מציב את השאלה האם שכחה יכולה להיות מעשה מכוון, מנגנון הגנה מפני כאב וטראומה. הסדרה בוחנת את האורכים שאנשים יעברו אליהם כדי לשכוח, בין אם באמצעות טיפול, תרופות או אפילו מחיקת זיכרונות לחלוטין.

דרך סיפורי הסיפורים והסיפורים המשכנעים שלו, מכיוון שאנו שוכחים שהכל בוחן את ההשפעה העמוקה שיש לזיכרון על תחושת העצמי שלנו ועל הבנתנו את העולם סביבנו. זה מתעמק בהשלכות האתיות והמוסריות של מניפולציה של זיכרון, מעלה שאלות על גבולות המדע וההשלכות הפוטנציאליות של חבלה בזכרונות היקרים ביותר שלנו.

הסדרה גם מתעמקת בהשלכות החברתיות של שכחה. בעולם בו ניתן למחוק זיכרונות באופן סלקטיבי, מה קורה לצדק, אחריות ואחריות אישית? כיצד חברה מתפקדת כאשר אנשים יכולים לשכוח בקלות את מעשיהם בעבר ואת הפגיעה שהם עלולים לגרום? מכיוון שאנו שוכחים הכל בוחן את הנושאים המורכבים הללו, ומאיר אור על הסכנות הפוטנציאליות והדילמות האתיות המתעוררות כאשר הזיכרון הופך לניתוח.

מכיוון שאנו שוכחים שהכל הוא סדרה מדהימה חזותית המשלבת אלמנטים של מדע בדיוני, דרמה ומותחן פסיכולוגי. הסינמטוגרפיה ועיצוב הייצור יוצרים אווירה יפה להפליא, ומשקפת את האופי השברירי של הזיכרון עצמו. ההופעות של צוות ההרכב המוכשר מביאות עומק ואותנטיות לדמויות, ומאפשרות לצופים לטבול את עצמם במלואם במסעותיהם.

בסופו של דבר, מכיוון שאנו שוכחים שהכל הוא סדרה אינטרוספקטיבית ומעוררת מחשבה עמוקה המאתגרת את הבנתנו את הזיכרון ואת תפקידו בעיצוב חיינו. זה בוחן את ההשפעה העמוקה שיש לזיכרון על תחושת העצמי, מערכות היחסים והחברה שלנו בכללותה. באמצעות סיפורי הסיפורים והמשכנעים השובבים שלה, הסדרה מזמינה את הצופים להרהר בזיכרונות שלהם ועל הכוח שהם מחזיקים עלינו.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

כי אנחנו שוכחים הכול / Because We Forget Everything לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.3

  שנת פרסום: 2022