הסדרה: כיתה קטלנית / Deadly Class לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.3/5

תקציר ותיאור הסדרה

כיתה קטלנית היא סדרת טלוויזיה מרגשת וארוזת פעולה שהוקרנה לראשונה בשנת 2018. בהתבסס על ספר הקומיקס בעל אותו שם מאת ריק רמנדר ווס קרייג, הסדרה הזו לוקחת את הצופים למסע אפל וגרגר לעולמם של בית ספר סודי למתנקשים.

כיתה קטלנית, שנקבעה בסוף שנות השמונים, עוקבת אחר חייו של מרקוס לופז, נער חסר בית המגויס לקינגס דומיניון, אקדמיה מובחרת לדור הבא של הרוצחים. בית הספר מוסתר בתוך הבטן של סן פרנסיסקו ומנוהל על ידי המאסטר חסר רחמים. מרקוס מוצא את עצמו דוחף לסביבה מסוכנת וגרון, שם עליו לנווט בכנופיות יריבות, משימות קטלניות ומערכות יחסים מורכבות.

ב- Kings Dominion, מרקוס נתקל בקבוצה מגוונת של סטודנטים עמיתים, לכל אחד מהם העבריים הבעייתיים שלהם ומערכות מיומנות ייחודיות. מהסאיה המרדנית, מריה האניגמטית, בילי המנוחה הטכנולוגי, ועד צ'יקו הבלתי צפוי והבלתי-מחוספס, התלמידים יוצרים בריתות, זייפים חברויות ומתמודדים זה מול זה בתחרויות קטלניות. נאמנויות נבדקות, סודות מתגלים, ובריתות מתנפצות כאשר הן שואפות לשרוד את האימונים הקפדניים ואת האיום המתמיד של המוות.

הסדרה בוחנת נושאים של זהות, מוסר ותוצאות מעשיו של האדם. מרקוס, רדוף אחרי עברו הטראומטי והעמוס באשמה, מטיל ספק ביכולתו שלו לאלימות ומאבקים למצוא את מקומו בעולם האכזרי הזה. ככל שהסיפור מתגלה, הצופים נלקחים בנסיעה ברכבת הרים של רגשות, מכיוון שהם עדים לצמיחת הדמויות, התמורות והבחירות שהם מבצעים כדי לשרוד.

Class Daty ידוע בזכות הקולנוע המסוגנן והמהמם החזותי שלה, שתופס את האווירה הגרועה של סצנת הפאנק של שנות השמונים. הסדרה משלבת במיומנות אלמנטים של דרמות מתקרבות, רצפי פעולה מרגשים והומור אפל, ויוצרת חווית צפייה ייחודית ומשכנעת.

עם צוות אנסמבל מוכשר, כולל בנימין ווססוורת 'בתור מרקוס, לאנה קונדור בתור סאיה, מריה גבריאלה דה פארייה בתור מריה, ובנדיקט וונג כמאסטר לין, מעמד הקטלני מביא את הדמויות המורכבות לחיים, מה שהופך אותן לחיבולות ושובבות. ההופעות ניואנסות ושכבות, ומאפשרות לצופים להתחבר לדמויות ברמה עמוקה יותר.

לאורך כל ריצתו של שתי העונות, הכיתה הקטלנית זכתה לשבחים ביקורתיים על סיפור הסיפורים המשכנע שלה, פיתוח אופי חזק ויכולתו להתמודד עם נושאים רגישים כמו בריאות הנפש, טראומה והשלכות האלימות. הסדרה שומרת על הצופים על קצה מושביהם, ומטופלת כל הזמן מי ישרוד ואילו בחירות הם יעשו לאורך הדרך.

לסיכום, כיתה קטלנית היא סדרת טלוויזיה מרתקת ומעוררת מחשבה המתעמקת בעולם האפל והמסוכן של בית ספר מתנקש. עם הדמויות המשכנעות, האקשן האינטנסיבי והסיפור האוחזת שלה, זהו צפייה חובה עבור מעריצי דרמות מרתקות ועיבודים של קומיקס. היכונו לשבוי על ידי העולם הקטלני והמורכב של המעמד הקטלני.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

כיתה קטלנית / Deadly Class לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.5

  שנת פרסום: 2018–2019

  זמן ממוצע לפרק: 1 שעות