הסדרה: כאילו אין מחר / No Tomorrow לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

אף מחר לא הוא סדרת טלוויזיה שובה לב ומעוררת מחשבה ששודרה משנת 2016 עד 2017. מופע זה לוקח את הצופים בנסיעה ברכבת הרים של רגשות, ומיזוג אלמנטים של רומנטיקה, קומדיה ודרמה ליצירת קו סיפור ייחודי ומרתק.

הסדרה עוקבת אחר חייו של אווי קובינגטון, אישה נמרצת וזהירה שעובדת במחסן. חייו של אווי מקבלים תפנית בלתי צפויה כאשר היא פוגשת את חאבייר הולידיי, גבר חופשי והרפתקני שמאמין שהעולם מסתיים רק בשמונה חודשים ושנים עשר יום בגלל התנגשות אסטרואידית ממשמשת ובאה. חאבייר חי את חייו במלואם, מחבק כל הזדמנות ודוחף גבולות, מכיוון שהוא מאמין שאין מחר.

כאשר אווי מתוודע לחאבייר, היא בתחילה ספקנית לגבי אמונותיו ואורח החיים שלו. עם זאת, היא נמשכת לחיים הזיהומיים שלו וליכולתו למצוא שמחה ברגעים הפשוטים ביותר. אווי מתחילה להטיל ספק בבחירות שלה ובמגבלות שהיא הציבה על עצמה. בעידודו של חאבייר, היא מתחילה לצאת מאזור הנוחות שלה ולקחת סיכונים שמעולם לא חשבה אפשרית.

לאורך הסדרה, אווי וחאבייר מנווטים את נקודת המבט המנוגדת שלהם על החיים, האהבה והאפוקליפסה הממשמשת ובאה. היחסים ביניהם פורחים, והם יוצאים לסדרת הרפתקאות יחד, בודקים פריטים ב"אפוקליסט "של חאבייר – רשימת דברים שהוא רוצה לחוות לפני שהעולם מסתיים. החל מצניחה חופשית לטיולי דרך, כל הרפתקה מקרבת אותם ומלמדת אותם שיעורים יקרי ערך על החיים עד תום.

אף מחר לא בוחן גם את ההשפעה של אמונותיו של חאבייר על הסובבים אותו. חבריו ועמיתיו של אווי מסקרנים ובהשראת הפילוסופיה של חאבייר, מה שמוביל אותם להטיל ספק בחייהם ולבצע שינויים. הסדרה מתעמקת בנושאים של גילוי עצמי, צמיחה אישית וחשיבות של חיבוק הרגע הנוכחי.

ככל שהספירה לאחור לאפוקליפסה כביכול נמשכת, מתחים עולים והספקות מתחילים לעלות. אווי נקרע בין אהבתה ההולכת וגוברת לחאבייר לבין הפחד שלה מהלא נודע. היא מתמודדת עם השאלה אם לאמץ באופן מלא את השקפת עולמו של חאבייר או להחזיק את אופיה המעשי והזהיר יותר.

אף מחר לא היא סדרה שמאתגרת את הצופים להרהר בחייהם ובבחירות שהם מבצעים. זה מזכיר לנו את החשיבות של לחיות ברגע, לקחת סיכונים ולהוקיר את מערכות היחסים והחוויות החשובות באמת. עם תערובת ההומור, הרומנטיקה והשאלות הקיומיות שלה, סדרה זו בטוחה לשבת את הקהל ולהשאיר אותם מהרהרים במשמעות האמיתית של החיים.

לסיכום, אף מחר היא סדרת טלוויזיה משכנעת הבוחנת נושאים של אהבה, הרפתקאות ומרדף אחר אושר לנוכח האבדון הממשמש ובא. עם הדמויות הניתנות להתייחסות לה וסיפור העלילה המעורר מחשבה, הסדרה הזו היא צופה חובה למי שמחפש חווית צפייה ייחודית ומרתקת.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

כאילו אין מחר / No Tomorrow לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.2

  שנת פרסום: 2016–2017

  זמן ממוצע לפרק: 43 דקות