הסדרה: חיות רעות / Tiger King: Murder, Mayhem and Madness לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.6/5

תקציר ותיאור הסדרה

טייגר קינג היא סדרה תיעודית שובה לב ומזעזעת שמתעמקת בעולם המוזר והמעוות של בעלי החתולים הגדולים בארצות הברית. הסדרה מוגדרת על רקע תעשיית בעלי החיים האקזוטי, עוקבת אחר חייהם של כמה דמויות אקסצנטריות ואובססיה שלהן לבעלות על נמרים, אריות ובעלי חיים אקזוטיים אחרים.

הסדרה מתחילה בכך שהיא מציגה בפנינו את ג'ו אקזוטי, הטייגר קינג המוכרז על עצמו ובעלים של פארק החיות האקזוטי של ווינווד הגדול באוקלהומה. ג'ו הוא דמות ראוותנית וכריזמטית שבנתה מעקב דמוי פולחן דרך הסרטונים המקוונים ותוכנית הטלוויזיה שלו. הוא ידוע בהתנהגותו החיצונית, כולל תסרוקת בורי חתימה שלו ואהבתו למוזיקת ​​קאנטרי.

עם התפתחות הסדרה, אנו מתוודעים לשחקני מפתח אחרים בתעשיית החתולים הגדולים, כולל קרול בסקין, הבעלים של Big Cat Rescue בפלורידה. קרול מציגה את עצמה כפעילה לזכויות בעלי חיים, אך יריבויותיה עם בעלי חתולים גדולים אחרים ועברה המפוקפק מעלה חשדות לגבי המניעים האמיתיים שלה. הסדרה בוחנת את הפיוד המתמשך בין ג'ו לקרול, מה שמוביל בסופו של דבר לתפנית אירועים מזעזעת.

טייגר קינג שופך גם אור על הבטן האפלה של סחר בעלי חיים אקזוטי, וחושף את הפעילויות והניצול הבלתי חוקיות המתרחשות לעתים קרובות בענף זה. הסדרה חושפת גידול ומכירה של חתולים גדולים, כמו גם את ההתעללות וההזנחה שרבים מבעלי החיים הללו סובלים. זה מדגיש את חוסר הרגולציה והפיקוח, ומאפשר לאנשים עם כוונות מפוקפקות להרוויח מסבלם של יצורים מלכותיים אלה.

לאורך כל הסדרה, הקהל נלקח בנסיעה ברכבת הרים של רגשות. אנו עדים לשיאים והמורדות של הדמויות הגדולות מהחיים, כולל מערכות היחסים האישיות שלהן, הקרבות החוקיים ואפילו עלילות רצח להשכרה. הסדרה מתעמקת במורכבות הטבע האנושי והאורכים שאנשים ילכו אליהם כדי למלא את רצונותיהם ולהגן על האינטרסים שלהם.

טייגר קינג היא סדרה מעוררת מחשבה שמעלה שאלות חשובות לגבי האתיקה של בעלות על בעלי חיים אקזוטיים ואחריות בני האדם כלפי שימור חיות הבר. זה מאתגר את התפיסות שלנו מראש על האנשים המעורבים בענף זה ומאלץ אותנו להתעמת עם המציאות הקשה של ניצול בעלי חיים.

עם סיפורי הסיפורים והגילויים המזעזעים שלה, טייגר קינג הפך לתופעה תרבותית, ושובה לב קהלים ברחבי העולם. הסדרה משמשת סיפור זהירות על הסכנות של כוח לא מסומן וההשלכות של מעשינו על בעלי חיים ובני אדם כאחד.

לסיכום, טייגר קינג היא סדרה תיעודית מרתקת ופותחת עיניים הבוחנת את העולם האפל והמעוות של בעלי החתולים הגדולים. זה חושף את האופי המנצל של תעשיית החיות האקזוטית ומעלה שאלות חשובות לגבי הטיפול שלנו בחיות הבר. עם הדמויות הגדולות מהחיים שלה ופיתולי העלילה המזעזעים, טייגר קינג היא סדרה חובה שתשאיר את הצופים הן מבדר והן מופרעות עמוקות.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

חיות רעות / Tiger King: Murder

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.5

  שנת פרסום: 2020–2021

  זמן ממוצע לפרק: 45 דקות