הסדרה: חיות פוליטיות / Political Animals לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

בעלי חיים פוליטיים הם סדרת מיני טלוויזיה שובה לב ומעוררת מחשבה ששודרה לראשונה בשנת 2012. שהוקמה בעולם הפוליטיקה האמריקאית, דרמה זו עוקבת אחר חייה של משפחה פוליטית בולטת ובוחנת את מורכבות הכוח, השאיפה והקשרים האישיים.

הסדרה סובבת סביב איליין באריש, גברת ראשונה לשעבר ומזכירת המדינה הנוכחית, אותה מגלמת סיגורני וויבר המוכשרת. איליין היא אישה חזקה ונחושה שלא חוששת לאתגר את הסטטוס קוו ולהילחם על מה שהיא מאמינה בו. כשהיא מנווטת את המים הבוגדניים של וושינגטון די.סי. ו

בעלה לשעבר של איליין, באד האמונד, הוא נשיא לשעבר של ארצות הברית כריזמטי ושנוי במחלוקת, המוצג על ידי סיארן הינדס. למרות גירושיהם, באד עדיין מחזיקה מקום משמעותי בחייה של איליין וממשיכה להשפיע על החלטותיה. מערכת היחסים המורכבת שלהם מוסיפה לשכבה מסקרנת לסדרה, מכיוון שהם חייבים לנווט את ההיסטוריה האישית שלהם תוך התמודדות עם לחצי התפקידים הפוליטיים שלהם.

משפחת באריש הושלמה על ידי שני בניהם, דאגלס ו- T.J., בגילומו של ג'יימס וולק וסבסטיאן סטן, בהתאמה. דגלאס הוא כתב פוליטי מצליח ושאפתני, אשר כל הזמן מוצא את עצמו נקרע בין נאמנותו למשפחתו לבין חובתו כעיתונאית. T.J., לעומת זאת, נאבק עם התמכרות ולחצים של להיות בעין הציבורית. הסדרה מתעמקת במאבקים האישיים שלהם וההשפעה שיש לה על מערכות היחסים שלהם עם הוריהם זה לזה.

עם התפתחות הסדרה, הצופים נלקחים בנסיעה ברכבת הרים של תככים פוליטיים, שערוריות ודילמות מוסריות. המופע בוחן סוגיות פוליטיות שונות, כולל תפקיד התקשורת בעיצוב דעת הקהל, השפעת הכסף בפוליטיקה והקרבנות שאנשים עושים במרדף אחר השלטון. זה מתעמק בפעולות הפנימיות של המכונה הפוליטית, וחושף את הבטן האפלה של וושינגטון די.סי. ואת הפשרות שנעשות לעתים קרובות במרדף אחר ההצלחה.

בעלי חיים פוליטיים היא סדרה ששובה את הצופים עם הדמויות המשכנעות שלה, סיפורי סיפורים ומופעים עוצמתיים. הוא מציע תיאור ניואנס ומציאותי של הנוף הפוליטי, שופך אור על הקורבנות האישיים והדילמות האתיות העומדות בפני בעלי השלטון. עם תערובת הדרמה, הרומנטיקה והתככים הפוליטיים שלה, מיני סדרה זו היא צפייה חובה לכל מי שמתעניין בעולם הפוליטיקה או פשוט מחפש חוויה טלוויזיונית שובה לב ומעוררת מחשבה.

בסך הכל, בעלי חיים פוליטיים היא סדרה מרתקת ומרתקת הבוחנת את המורכבות של כוח ויחסים אישיים בעולם הפוליטיקה האמריקאית. עם צוות השחקנים הכוכבים, סיפורי העלילה המשכנעים ונושאים בזמן, הוא בטוח ישאיר את הצופים בכיבוש בכל פרק חדש.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

חיות פוליטיות / Political Animals לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.7

  שנת פרסום: 2012

  זמן ממוצע לפרק: 6 שעות

עוד סדרות שיכולות לעניין אותך...