הסדרה: חומר אפל / Dark Matter לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.5/5

תקציר ותיאור הסדרה

חומר אפל הוא סדרת טלוויזיה מדעית בדיונית מרתקת ומותחת ששודרה במקור בין השנים 2015-2017. נקבע בעתיד רחוק, המופע עוקב אחר קבוצה של שישה אנשים שמתעוררים בחללית שנקראת הרזא ללא זיכרון מי הם או איך הם הגיעו לשם. כשהם מנסים לחבר את זהותם, הם מבינים מהר מאוד שהם אינם אנשים רגילים. לכל איש צוות יש מיומנויות ויכולות ייחודיות, מה שהופך אותם לצוות אימתני.

הסדרה מתעמקת בתעלומות המקיפות את עבריי אנשי הצוות ואת הקשר שלהם לקונספירציה עצומה המאיימת על יציבות הגלקסיה כולה. כאשר הם מנווטים במפגשים מסוכנים עם תאגידים יריבים, פוליטיקה בין -כוכבית ושדים אישיים משלהם, על צוות הרזא לחשוף את האמת על עצמם ועל מטרתם כדי לשרוד.

Dark Matter מציע תערובת שובה לב של פעולה, מתח וסיפורי סיפורים מונעי אופי. המופע בוחן נושאים של זהות, מוסר ותוצאות מעשיו של האדם. כאשר אנשי הצוות מחזירים אט אט את שברי הזיכרונות שלהם, הם מתמודדים עם הכנסות החשוכות והמדוברות שלהם. הסדרה מעלה שאלות מעוררות מחשבה על טבע לעומת טיפוח, כאשר הדמויות מתמודדות עם הבחירות שעשו והאדם שהפכו.

הכימיה בין צוות אנסמבל היא אחת החוזקות הגדולות ביותר של התוכנית. כל דמות מביאה נקודת מבט ומיומנות ייחודיים לדינמיקה הקבוצתית. מהשניים האניגמטיים והערמומיים, ועד הלוחם הסטואי והמיומן שלוש, ועד The Tech Genius Five, הדמויות מפותחות היטב ומתפתחות לאורך כל הסדרה. מערכות היחסים והאינטראקציות בין אנשי הצוות מספקים שני רגעי ריחוף וגם דרמה אינטנסיבית, ויוצרים שטיח רגשות עשיר.

חומר אפל מצטיין גם בבניית עולמו. המופע מציג יקום מדהים ויזואלי, עם עיצובים חללית מורכבים, טכנולוגיה עתידנית ותרבויות חייזריות מגוונות. ערכי הייצור הם גבוהים, ותשומת הלב לפרטים הקטנים ביצירת עולם אמין וכולל ניכרת.

הסדרה מלאה בפיתולים וסיבובים, ומחזיקת את הצופים על קצה מושביהם. כל פרק מציע גילוי חדש או פיתוח בלתי צפוי, ומבטיח כי הנרטיב יישאר מרתק ולא צפוי. Dark Matter מכה איזון בין פרקים עצמאיים לבין סיפור עלילתי כללי, ומאפשר הן הרפתקאות אפיזודיות והן פיתוח אופי לטווח הארוך.

חומר אפל הוא צופה חובה עבור מעריצי המדע הבדיוני ומאלה שנהנים מסיפור סיפורים מרגש ומונע על ידי אופי. עם הנחת היסוד המסקרנת שלה, צוות אנסמבל חזק ונושאים מעוררי מחשבה, הסדרה מציעה חווית צפייה ייחודית ושובה לב. בין אם אתה חדש בז'אנר או חובב מדע בדיוני מנוסה, חומר אפל בטוח ישאיר אותך רוצה יותר.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

חומר אפל / Dark Matter לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.5

  שנת פרסום: 2015–2017

  זמן ממוצע לפרק: 42 דקות