הסדרה: השמיים נופלים / Falling Skies לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.3/5

תקציר ותיאור הסדרה

Falling Skies היא סדרת טלוויזיה מדעית בדיונית מרגשת ששודרה משנת 2011 עד 2015. נקבע בעולם פוסט-אפוקליפטי, המופע עוקב אחר ניצולי פלישה זרה כשהם מתאחדים יחד כדי להילחם על חירותם ועל עתיד האנושות.

הסדרה מתחילה שישה חודשים לאחר כוח חוצני המכונה אספני תקף את כדור הארץ, והעביר את הערים הגדולות ועזב את כדור הארץ בהריסות. הפולשים משעבדו את האוכלוסייה האנושית שנותרה, והשתמשו בהם למטרותיהם המסתוריות שלהם. בין הכאוס, קבוצת לוחמי התנגדות, בראשותו של פרופסור ההיסטוריה לשעבר טום מייסון, מתגלה כתקווה האחרונה של האנושות.

טום, בגילומו של נוח וויל, הוא מנהיג חזק ונחוש שמונע על ידי אהבתו למשפחתו ואמונתו הבלתי מעורערת בחוסן האנושות. לצידו קבוצה מגוונת של ניצולים, לכל אחד מהם כישורים ורקעים ייחודיים משלהם. מחיילים לרופאים, מהנדסים ללוחמים, עליהם לנווט בסכנות בנוף הפוסט-אפוקליפטי תוך כדי נאבק בכובשי הזרים.

הסדרה בוחנת נושאים של הישרדות, נאמנות, הקרבה ורוח אנושיות בלתי נעימה. כאשר לוחמי ההתנגדות נאבקים להישאר בחיים ולהגן על יקיריהם, הם נתקלים בשני משתפי הפעולה האנושיים שקשורים את עצמם עם אספני וקבוצות אחרות של ניצולים שעשויות להיות אמינות או לא אמינות. אמון הופך לסחורה יקרה בעולם החדש הזה, ובריתות נבדקות כל העת.

לאורך הסדרה הדמויות מתמודדות עם אתגרים ואיומים רבים. מהתכתשויות עם כוחות זרים למאבקי כוח פנימיים בשורותיהם שלהם, עליהם להסתגל ולהתפתח כדי להישאר צעד אחד לפני אויביהם. לאורך הדרך הם מגלים את כוונותיו האמיתיות של אספני וחושפו סודות שיכולים לשנות את מהלך המלחמה.

Falling Skies היא סדרה מדהימה מבחינה ויזואלית המשלבת רצפים מלאי פעולה עם פיתוח אופי לב. האפקטים המיוחדים מחיים את הפלישה הזרה לחיים, בעוד שההופעות הרגשיות של צוות השחקנים מושכות את הצופים למאבקים וניצחונות האישיים של הדמויות. הסדרה מתעמקת גם בדילמות המוסריות שעומדות בפני לוחמי ההתנגדות, כשהם מתמודדים עם הבחירות הקשות שעליהם לבצע כדי להגן על יקיריהם ולהבטיח את עתידה של האנושות.

עם קו העלילה הכובש והדמויות המעוגלות היטב, Falling Skies מציע תשלום ייחודי ומשכנע על הז'אנר הפוסט-אפוקליפטי. היא בוחנת את חוסן הרוח האנושית לנוכח מצוקות בלתי נתפסת ומזכירה לנו את חשיבות התקווה, האחדות והרצון להילחם על מה שנכון.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

השמיים נופלים / Falling Skies לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.1

  שנת פרסום: 2011–2015

  זמן ממוצע לפרק: 42 דקות