הסדרה: הרשימה השחורה: גאולה / The Blacklist: Redemption לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

הרשימה השחורה: גאולה היא סדרת טלוויזיה מרתקת שהעלה לראשונה בשנת 2017. היא משמשת כספין אוף מהסדרה הפופולרית, הרשימה השחורה, ועוקבת אחר סיפורו של ארגון שכירי חרב סמוי המכונה Halcyon Aegis. בהובלת הסוזן האניגמטית וחסרת האכזריות "סקוטי" הרגרב, הקבוצה מקבלת משימות מסוכנות ברחבי העולם, מנווטת ברשת של תככים והונאה.

הסדרה מתחילה בהצגתו של טום קין, לשעבר פעיל סמוי שמגלה שאמו הביולוגית, סוזן הרגרייב, היא ראש ההלסיון אגיס. טום מהסס בתחילה להצטרף לארגון, אך רצונו לחשוף את האמת על עברו ולהגן על בתו מוביל אותו להפוך לנכס חשוב לצוות.

כל פרק של הרשימה השחורה: הגאולה מציגה משימה חדשה עבור האגיס של הלסיון, לרוב מעורבת ריגול גבוה, פושעים בינלאומיים וקונספירציות פוליטיות. כאשר הצוות מתמודד עם משימות אלה, עליהם גם להתעמת עם השדים האישיים שלהם ולנווט מערכות יחסים מורכבות.

הדינמיקה בתוך Halcyon Aegis היא היבט מרכזי בסדרה. סוזן הרגרב היא מנהיגה אימתנית, עם עבר מסתורי ודחף בלתי נלאה לצדק. מערכת היחסים שלה עם טום מסובכת, מכיוון ששניהם חולקים רצון לתשובות וגאולה. שאר חברי הצוות, כולל פעילים מיומנים נז רואן ומטיאס סולומון, מביאים מיומנויות ורקע ייחודיים משלהם לשולחן, ומוסיפים עומק ומורכבות לסיפורי הסיפורים.

לאורך הסדרה, הרשימה השחורה: הגאולה בוחנת נושאים של אמון, נאמנות וקווים מטושטשים בין טוב לרע. הדמויות נאלצות כל הזמן להטיל ספק באמונותיהן ולהתמודד עם השלכות מעשיהן. כאשר הם מתעמקים יותר בעולם הפעולות הסמויות, הם חושפים סודות מזעזעים ואג'נדות נסתרות המאיימות לקרוע את הצוות.

הרשימה השחורה: הגאולה כוללת גם פרקי קרוסאובר עם סדרת ההורים שלה, הרשימה השחורה, ומרחיבה עוד יותר את היקום המחובר זה לזה. פרקים אלה מספקים עומק נוסף לדמויות ולסיפורי העלילה, כמו גם מציעים למעריצי הסדרה המקורית הזדמנות לראות פרצופים מוכרים בהקשר חדש.

עם קווי העלילה המרתקים, רצפי האקשן האינטנסיביים ודמויות מורכבות, הרשימה השחורה: הפדיון מציעה לצופים חווית טלוויזיה מרתקת ומותחת. הסדרה מתעמקת בבטן האפלה של הריגול ובוחנת את הדילמות המוסריות העומדות בפני מי שפועל בצללים. כאשר צוות ההליסיון אגיס נלחם כדי לחשוף את האמת ולהגן על התמים, עליהם גם להתעמת עם השדים שלהם ולהטיל ספק בעצם גאולה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

הרשימה השחורה: גאולה / The Blacklist: Redemption לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7

  שנת פרסום: 2017

  זמן ממוצע לפרק: 43 דקות