הסדרה: הריזורט / The Resort לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

אתר הנופש הוא סדרת טלוויזיה מרתקת שנקבעה באתר נופש טרופי מפואר העושה תפנית אפלה. עם מיקומו המהמם והמתקנים האקסטרווגנטיים, אתר הנופש מושך אליו אורחים מכל תחומי החיים המחפשים מפלט גן עדן. עם זאת, מאחורי הקלעים, רשת של סודות, תעלומות וסכנה אורבים, והופכים את הנסיגה האידילית הזו לסיוט.

אתר הנופש, שנקבע בשנת 2022, עוקב אחר חייהם של אנשי הצוות והאורחים של אתר הנופש כאשר הם מנווטים בסדרה של אירועים בלתי צפויים. כל פרק מתעמק במערכות היחסים המורכבות והמניעים הנסתרים של הדמויות, ומגלה קו עלילה שובה לב השומר על הצופים על קצה מושביהם.

הסדרה מתחילה בהגעה של קבוצת אורחים מגוונת, שלכל אחד מהם הסיבות שלהם לבחירת אתר הנופש כיעד החופשה שלהם. מאיש עסקים עשיר המבקש בדידות לזוג צעיר שמקווה להצית מחדש את הרומנטיקה שלהם, האורחים מוצאים עצמם במהרה מסתבכים בסדרת אירועים מעורערים. עם מתחים מתחים וסודות מתגלים, החזית האידילית של אתר הנופש מתחילה להתפורר.

בינתיים, אנשי הצוות של אתר הנופש, כולל הקונסיירז 'המסור, הברמן האניגמטי וצוות משק הבית הקשה, מוצאים את עצמם נקלעים לאמצע הכאוס. כאשר הם נאבקים לשמור על הסדר ולספק את צרכי האורחים, הם נעשים מעורבים שלא במודע בבטן האפלה של אתר הנופש.

לאורך הסדרה נלקחים הצופים בנסיעת רכבת הרים, שכן האופי האמיתי של אתר הנופש נחשף בהדרגה. החל מהעלמות בלתי מוסברת ועד קונספירציות מרושעות, כל פרק מביא פיתולים חדשים שמאפשרת לנחש את הקהל. חייהם של הדמויות שזורים זה בזה בדרכים בלתי צפויות, ובריתות נוצרות ונשברות כשהן נלחמות כדי לשרוד את הסכנה ההולכת וגוברת.

עם הסינמטוגרפיה המהממת והסיפורים האוחזים שלו, אתר הנופש מציע תערובת ייחודית של מסתורין, דרמה וריגושים פסיכולוגיים. הסדרה בוחנת נושאים של הונאה, בגידה ואורכים שאנשים ילכו להגן על סודותיהם. כאשר המתח בונה, הצופים נותרו שואלים על מי הם יכולים לסמוך ובמה שנמצא מתחת לפני השטח של גן העדן המושלם לכאורה הזה.

אתר הנופש הוא חובה לצפות עבור מעריצי מותחנים פסיכולוגיים ודרמות מסתוריות. היא מבטיחה לשמור על קהלים מחוברים מהפרק הראשון עד האחרון, כאשר הם נלקחים למסע מותח אל לב החושך החבוי בתוך קירות אתר הנופש. התכונן לחוות חופשה כמו לא אחרת, בה גן העדן הופך לסיוט והאמת מצמררת יותר מאשר בדיה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

הריזורט / The Resort לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.4

  שנת פרסום: 2022

  זמן ממוצע לפרק: 35 דקות