הסדרה: הקרודים: עץ משפחתי / The Croods: Family Tree לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.8/5

תקציר ותיאור הסדרה

The Croods: Family Tree היא סדרת טלוויזיה מונפשת שלוקחת את הצופים להרפתקה פרהיסטורית עם משפחת Croods Lovable. סדרה זו, שנקבע בשנת 2021, עוקבת אחר ההמלטות המצחיקות והמחממות הלב של הקרודים כשהם מנווטים את האתגרים של החיים בעולם המשתנה במהירות.

הסיפור מתחיל בגרודים, משפחה צמודה המורכבת מגרגוב (האב המגן יתר על המידה), אוגה (האם המטפחת), EEP (הבת המתבגרת ההרפתקנית), ת'ונק (הבן החביב אך העמום), גראן (The The The Teenage Teenage), Thunk (הבן החביב אך העמום), Gran ( סבתא פיסטית) וסנדי (הפעוט העז). הם חיים במערה ותמיד עקבו אחר כללי הישרדות קפדניים כדי להישאר בטוחים.

עם זאת, הכל משתנה כאשר העגורים מגלים גן עדן שופע ונסתר מעבר למערה שלהם. הם מתוודעים למשפחה מתקדמת ומתפתחת יותר בשם The Bettermans, שאימצו אורח חיים מודרני. הטרמנס, המורכב מפיל (האב), הופ (האם) ושחר (בתם), גרים בבית עץ ויש להם את כל הפינוקים והנוחות שמעולם לא חוו את הגרסאות.

כאשר שתי המשפחות מתקשרות, העגומים מוצאים את עצמם נקרעים בין אורח חייהם הישן לבין הפיתוי של אורח החיים המודרני של הטרמנס. EEP, בפרט, מוקסם מהאפשרויות והחופש שמציעים עולמם של הטרמנס, בעוד שגרג 'לא ששה לשנות וחושש מאבד את המסורות של משפחתו.

לאורך הסדרה, ה- Croods וה- The Bettermans לומדים שיעורים יקרי ערך על קבלה, משפחה וחשיבות של חיבוק שינוי. הם יוצאים להרפתקאות מרתקות יחד, מול יצורים מסוכנים, בוחנים שטחים לא מוגדרים ומגלים את המשמעות האמיתית של חברות ואחדות.

ה- Croods: אילן היוחסין הוא תערובת מענגת של הומור, הרפתקאות ודינמיקה משפחתית מחממת לב. זה בוחן נושאים של גילוי עצמי, חוסן ויופי של חיבוק הבדלים. הסדרה מציגה את התפתחותם של הקרודים כאשר הם לומדים להסתגל לעולם המשתנה סביבם ולמצוא את המקום הייחודי שלהם משלהם בתוכו.

עם אנימציה מדהימה וקאסט קול מוכשר, כולל ניקולאס קייג 'כגרג', אמה סטון בתור EEP, וראיין ריינולדס בתפקיד גיא (חבר שהקרודים נפגשים לאורך מסעם), The Croods: Tree Tree מבטיח לשבת את הקהל של כל הגילאים. הוא מציע נטייה חדשה על הדמויות האהובות מהסרט המקורי של Croods ומזמין את הצופים להצטרף אליהם להרפתקה בלתי נשכחת באמצעות צחוק, דמעות וכוחם של קשרים משפחתיים.

בעולם שבו הישרדותם של החזקים ביותר היא הנורמה, הגרסאות: אילן היוחסין מזכיר לנו שאהבה, צחוק וכוח המשפחה הם באמת נצחיים. אז התכווץ ולהתכונן לצאת למסע פרהיסטורי כמו שאינו אחר עם הקרודים והטורמנים בסדרת הטלוויזיה המרגשת והמחממת הלב הזו.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

הקרודים: עץ משפחתי / The Croods: Family Tree לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.8

  שנת פרסום: 2021

  זמן ממוצע לפרק: 22 דקות