הסדרה: הצפון הגדול / The Great North לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.4/5

תקציר ותיאור הסדרה

הצפון הגדול הוא סדרת אנימציה מחממת לב שהעלה לראשונה בשנת 2021 וממשיכה לשבוי קהלים עם תערובת ההומור הייחודית שלה, דינמיקה משפחתית ואהבה לחיק הטבע הגדול. המופע, שנקבע במדבר אלסקה המלכותי, עוקב אחר משפחת טובין כשהם מנווטים את האתגרים והשמחות של חיי היומיום.

במרכז הסדרה נמצא Beeb Tobin, אב יחיד שעושה כמיטב יכולתו לגדל את משפחתו המוזרה והאהבה. בקר הוא דמות גדולה מהחיים עם לב של זהב, ואהבתו לילדיו אינה יודעת גבולות. למרות החלק החיצוני המחוספס שלו, הוא אבא מסור שיעשה מאמצים רבים כדי להגן ולתמוך בילדיו.

ילדי הבקר הם תערובת מענגת של אישים שמוסיפים עומק והומור לתוכנית. ג'ודי, הבת הגדולה, היא סופרת שואפת עם רצף מרדני. היא עצמאית מאוד ומאתגרת כל הזמן את הסטטוס קוו. הבא הוא וולף, הילד האמצעי, שהוא ילד צעיר עם רוח חופשית ודמיון. לעתים קרובות הוא מוצא את עצמו אבוד בעולמו של הרפתקאות ופנטזיה שלו. ואז יש חזיר, בן המשפחה הצעיר והתמים ביותר. הוא ילד מתוק וסקרן שלעתים קרובות מביא תחושה של תמימות ופליאה לתוכנית.

עיגול משפחת טובין הם חבריהם ושכניהם הסגרים. דבי האני הוא החברה הכי טובה של ג'ודי ואיש הסתג, המספק נקודת מבט ייחודית על החיים והיחסים. היא אמנית עם אישיות חופשית עם רוח חופשית ותשוקה לכל הדברים היצירתיים. מון, החבר הכי טוב של בשר, הוא אדם חכם ואקסצנטרי. הוא תמיד מוכן עם נאגט של חוכמה או סיפור פרוע מהרפתקאותיו בעבר.

הצפון הגדול לוכד להפליא את רוח החיים של אלסקה, ומציג את הנופים עוצרי הנשימה, חיות הבר ואת האתגרים הייחודיים שמגיעים עם חיים בסביבה כה מרוחקת ומחוספסת. הסדרה חוגגת את יופי הטבע ואת החשיבות של שמירה על זה לדורות הבאים.

בעוד שההצגה מתמקדת בעיקר בחיי היומיום ובמבטות שגויות של משפחת טובין, היא גם נוגעת בנושאים חשובים כמו קשרים משפחתיים, צמיחה אישית וכוח הקהילה. כל פרק מציג סיפורים קשורים ומחממי לב המדגישים את חשיבות האהבה, ההבנה והקבלה במשפחה.

סגנון האנימציה של הצפון הגדול מדהים חזותי, עם צבעים תוססים ותשומת לב לפרטים המביאים את השממה של אלסקה לחיים. The Voice Cast, כולל ניק אופרמן בתור Beef Tobin, Jenny Slate כג'ודי, ומייגן מוללי כאמה של ג'ודי, מספקת הופעות מהממות שמביאות עומק ואותנטיות לדמויות.

לסיכום, הצפון הגדול הוא סדרת אנימציה מקסימה וחביבה שלוקחת את הצופים למסע בשמחות ובאתגרים של חיי המשפחה במדבר אלסקה. עם הדמויות הניתנות להתייחסותה, סיפור סיפורים שובה לב, ואנימציה מדהימה, זו מופע שישאיר את הקהל צוחק, בוכה וחוש קשר עמוק למשפחת טובין והרפתקאותיהם.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

הצפון הגדול / The Great North לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.8

  שנת פרסום: 2021

  זמן ממוצע לפרק: 21 דקות