הסדרה: הצלצול הגואל 2020 / 2020 Saved by the Bell לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.6/5

תקציר ותיאור הסדרה

נשמר על ידי הפעמון הוא תחייה מודרנית של סיטקום העשרה האהוב על שנות ה -90 באותו שם. הסדרה ממוקמת בימינו, עוקבת אחר דור חדש של תלמידי תיכון בייסייד כשהם מנווטים את העליות והירידות של חיי העשרה, והכל תוך שהם מחווים את המופע המקורי.

הסדרה מתחילה בהצגת קבוצה מגוונת של סטודנטים שמוצאים את עצמם ב- Bayside High לאחר שהמושל זאק מוריס סוגר כמה בתי ספר מתחת למימון. החלטה זו מובילה להתנגשות של תרבויות שכן התלמידים המיוחסים מפליסדות הפסיפיק נאלצות להשתלב עם התלמידים ממעמד הפועלים מהשכונה המקומית.

כאשר התלמידים מסתגלים לסביבתם החדשה, הם מבינים במהירות כי Bayside High אינו אותו בית ספר שציפו. חברי צוות השחקנים המקוריים, כולל זאק מוריס, קלי קפובסקי, A.C. Slater ו- Jessie Spano, הם כיום מבוגרים ועובדים כחברי סגל בבית הספר. הם מוטלים להנחות ולחונך את הדור החדש של התלמידים, ולהציע את נקודות המבט הייחודיות שלהם ושיעורי החיים שלהם לאורך הדרך.

הסדרה מתמודדת עם מגוון רחב של נושאים הרלוונטיים לבני הנוער של ימינו, כולל מדיה חברתית, זהות, פריבילגיה וידידות. כל פרק מתעמק בנושא אחר, ומציג אותו בצורה קשורה והומוריסטית תוך מתן תובנות משמעותיות.

נשמר על ידי הפעמון לא רק מחווה לקודמו אלא גם מחבק את הנוסטלגיה של הסדרה המקורית. זה כולל מספר התקשרות והפניות לרגעים איקוניים מתוכנית שנות ה -90, מענגים מעריצים תוך כדי הצגת דור חדש לקסם של Bayside High.

הדמויות בסדרה הן רב ממדיות וניתנות להתייחסות, לכל אחת מהן מאבקים ושאיפות משלהם. צוות אנסמבל כולל שילוב של פרצופים מוכרים מהסדרה המקורית, כמו גם דמויות חדשות שמביאות נקודות מבט וסיפורים טריים. הכימיה בין חברי צוות השחקנים ניכרת ויוצרת נוכחות דינאמית ומרתקת על המסך.

לאורך הסדרה תלמידי Bayside High לומדים שיעורים יקרי ערך על קבלה, אמפתיה וחשיבות של עמידה במה שנכון. הם מגלים שלמרות ההבדלים ביניהם, הם יכולים להתכנס כקהילה וליצור שינוי חיובי.

ניצול על ידי הפעמון היא סדרה מחממת לב ומבדרת שתופסת את מהות המקור תוך הוספת טוויסט עכשווי. עם הדמויות הניתנות להתייחסות, סיפורי העלילה הרלוונטיים והנהנים הנוסטלגיים לעבר, היא מושכת הן למעריצים הוותיקים והן לדור חדש של צופים. זה משמש תזכורת לכך שלא משנה העשור, האתגרים של ההתבגרות והמצאת המקום בעולם הם אוניברסליים.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

הצלצול הגואל 2020 / 2020 Saved by the Bell לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 5.7

  שנת פרסום: 2020–2021

  זמן ממוצע לפרק: 25 דקות