הסדרה: הצוות המובחר / The Right Stuff לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.5/5

תקציר ותיאור הסדרה

הדברים הנכונים היא סדרת טלוויזיה שובה לב שהוקרנה לראשונה בשנת 2020, המבוססת על ספר אותו שם מאת טום וולף. הסדרה, שהוקמה בשנות החמישים והשישים, מתעמקת בימים הראשונים של תוכנית החלל של ארצות הברית והאנשים יוצאי הדופן שהפכו לאסטרונאוטים הראשונים, המכונה "שבע מרקורי".

הסדרה עוקבת אחר חייהם של שבעת האסטרונאוטים הללו, לכל אחד מהם אישים ורקעים ייחודיים משלהם. זה בוחן את המאבקים האישיים שלהם, שאיפותיהם ואת הלחץ העצום שעומדים בפניהם כשהם יוצאים למשימה לדחוף את גבולות החקירה האנושית. החומר הנכון מציע מבט אינטימי לחייהם של חלוצים אלה, ומדגיש את הקורבנות שהם עשו והשפעה על הישגיהם על העולם.

הסדרה לא רק מתמקדת באסטרונאוטים עצמם אלא גם מתעמקת בפוליטיקה ויריבויות מאחורי הקלעים בתוך נאס"א. היא שופכת אור על התחרות העזה בין ארצות הברית לברית המועצות במהלך המלחמה הקרה, שכן שתי המדינות ביקשו לבסס דומיננטיות בחקר החלל. החומר הנכון מציג את האתגרים העצומים העומדים בפני האסטרונאוטים ואת הנחישות והחוסן הנדרשים כדי להתגבר עליהם.

אחת מעוצמות המפתח של הדברים הנכונים היא תשומת הלב שלו לפרטים ולדיוק ההיסטורי. הסדרה משחזרת להפליא את תקופת הזמן, ומשלמת כבוד לאופנה, הטכנולוגיה והניואנסים התרבותיים של התקופה. תשומת לב מדוקדקת זו לפרטים משפרת את האותנטיות של הסיפור ומאפשרת לצופים לטבול את עצמם במלואם בעולם הכספית שבע.

בנוסף לדיוק ההיסטורי שלו, הדברים הנכונים מתהדרים בקאסט אנסמבל מוכשר שמחזיר את הדמויות לחיים. כל שחקן מספק הופעה משכנעת, לוכד את מהות האסטרונאוט שלהם בהתאמה בעומק ובניואנסים. הכימיה בין חברי צוות השחקנים היא מוחשית, ומשפרת עוד יותר את התהודה הרגשית של הסדרה.

יתר על כן, הדברים הנכונים בוחנים נושאים של גבורה, שאיפה ומרדף אחר הלא נודע. הוא בוחן את האגרה הפסיכולוגית שתוכנית החלל קיבלה על עצמם את האסטרונאוטים ומשפחותיהם, ומדגישה את הקורבנות שעשו בשם החקירה. הסדרה מתעמקת גם בהשפעה החברתית של שבע מרקורי, ומציגה אותם כגיבורים לאומיים שהיוו השראה לדור ושינה לנצח את מהלך ההיסטוריה.

בסך הכל, הדברים הנכונים היא סדרה שובה לב ומעוררת מחשבה המציעה הצצה משכנעת לימים הראשונים של תוכנית החלל של ארצות הברית. עם הדיוק ההיסטורי שלה, צוות השחקנים המוכשרים וחקירת הנושאים המורכבים, הסדרה היא חובה לצפות עבור מעריצי דרמות היסטוריות וחקירת חלל. זה משמש תזכורת עוצמתית לרוח האנושית הבלתי נעימה ולאפשרויות האינסופיות הנמצאות מעבר לאטמוספירה של כדור הארץ.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

הצוות המובחר / The Right Stuff לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.8

  שנת פרסום: 2020

  זמן ממוצע לפרק: 45 דקות