הסדרה: הפתן השחור / Black Adder לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.5/5

תקציר ותיאור הסדרה

Blackadder The השלישי היא סדרת טלוויזיה בריטית ששודרה בשנת 1987. זהו הפרק השלישי של סדרת Blackaddder הפופולרית, שנוצרו על ידי ריצ'רד קרטיס ורואן אטקינסון. הסדרה הוקמה בסוף המאה ה -18 בתקופת רג'נסי, והסדרה עוקבת אחר ההצעות השגויות של אדמונד בלאקדר הערמומי והקשר, אותו מגלם רואן אטקינסון.

ב- Blackadder השלישי, אדמונד בלקאדר מוצא את עצמו בתפקיד חדש בתור הקבלן לנסיך ג'ורג 'העמום והאקסטרווגנטי, שהוצג על ידי יו לורי. הסדרה מתקיימת בלונדון, שם Blackadder צריך לנווט במים הבוגדניים של בית המשפט של הנסיך ולהתמודד עם אקסצנטריות של חבריו האצילים.

הסדרה ידועה בשנינותה החדה, משחק המילים החכם והסאטירי שלה לאירועים היסטוריים. כל פרק מציג את Blackadder אתגר או מצוקה חדשה, כשהוא מנסה להערים על אויביו ולהגן על האינטרסים שלו. מהתמודדות עם האובססיה של הנסיך לאופנה והרגלי ההוצאות האקסטרווגנטיים שלו לניווט בנוף הפוליטי של התקופה, על בוחק לסמוך על חשיבתו הערמומית ומהירה לשרוד.

אחד השיאים של Blackadder The השלישי הוא הדינמיקה בין בלקאדר לנסיך ג'ורג '. בעוד שחוקאדר הוא אינטליגנטי וממולח, הנסיך ג'ורג 'מוצג כטיפש מתעסק עם נטייה להתנהגות מקוממת. הכימיה הקומית בין אטקינסון ללורי ניכרת, מכיוון שהם מנגנים אחד את נקודות החוזק והחולשה של זה.

הסדרה כוללת גם צוות אנסמבל חזק, כולל טוני רובינסון בתפקיד בלדריק, המשרת הנאמן והמעורפל של בלאקדר, והלן אטקינסון-ווד כגברת מיגינס, הבעלים של בית קפה שמוקד אחר הנסיך ופמלייתו. הדמויות התומכות מוסיפות עומק והומור לסדרה, ולעתים קרובות מסתבכות בתכניות של Blackadder ומספקות הקלה קומית.

Blackadder השלישי בולט בגלל הכתיבה החכמה והפרשנות החברתית הנושכת שלה. הסדרה מסבירה את המעמד הגבוה ואת האקלים הפוליטי של התקופה, ומדגישה את האבסורד והצביעות של עידן הריג'נסי. זה מתמודד עם נושאים כמו מעמד חברתי, דינמיקת כוח, והעלייה של המעמד השולט בשנינות חדה ובלתי אמידה.

בסך הכל, Blackadder the Chinted היא סדרת קומדיה מצחיקה ואינטליגנטית המשלבת סאטירה היסטורית עם דמויות בלתי נשכחות ודיאלוג שנון. זה מציג את הכישרונות הקומיים של רואן אטקינסון ושאר אנשי צוות השחקנים, ומעביר צחוקים תוך שהוא מציע פרשנות חכמה על החברה והפוליטיקה. בין אם מדובר בתכניות הערמומיות של Blackaddder או התעלולים המטופשים של הנסיך ג'ורג ', הסדרה שומרת על הצופים בבידור עם ההומור החריף והרגעים הבלתי נשכחים שלה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

הפתן השחור / Black Adder לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8.6

  שנת פרסום: 1987

  זמן ממוצע לפרק: 3 שעות