הסדרה: העוקץ / Leverage לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

מינוף היא סדרת טלוויזיה מרתקת ועמוסה בפעולה ששודרה במקור משנת 2008 עד 2012. המופע סובב סביב צוות של אמנים, האקרים וגנבים מיומנים במיוחד המשתמשים ביכולות הייחודיות שלהם כדי להוריד אנשים ותאגידים מושחתים. בהובלת חוקר הביטוח לשעבר של כריזמטי, נתן פורד, הצוות פועל תחת אמונה שלפעמים, הדרך הטובה ביותר להילחם בעוול היא להפר את החוק.

הסדרה עוקבת אחר פורמט ייחודי, כאשר כל פרק כולל יעד שונה לצוות להפיל. יעדים אלה הם לרוב אנשים עשירים וחזקים שהשתמשו במעמדם כדי לנצל אחרים. בין אם מדובר במנכ"ל מושחת, פוליטיקאי עקום או איש עסקים מוצל, הקבוצה תמיד מוכנה להיכנס ולפלס את מגרש המשחקים.

נתן פורד, אותו מגלם טימותי האטון, הוא המוח שמאחורי הקבוצה. שנות הניסיון שלו בענף הביטוח העניקו לו נקודת מבט ייחודית על פעולותיה הפנימיות של אמריקה התאגידית. לפורד מצטרף צוות יחידים מגוון ומוכשר, לכל אחד מהם כישורים מיוחדים משלהם. יש את סופי דוורו (ג'ינה בלמן), גריפטר ושחקנית מבריקה; אליוט ספנסר (כריסטיאן קיין), אמן לחימה מיומן ומומחה לאחזור; אלק הרדיסון (Aldis Hodge), המומחה למומחה ומומחה טכנולוגי גאוני; ופרקר (בת ריסגרף), גנב מיומן עם נטייה לאקרובטיקה ועבר מוטרד.

יחד, קבוצת מוטעות זו משתמשת בכישרונותיהם המשולבים כדי להוציא לפועל חסרונות ושיטים מורחבים, והכל בשם הצדק. כל פרק עוקב אחר הצוות כאשר הם מתכננים בקפדנות את פעולתם, תוך שימוש בכישוריהם האישיים כדי להתגבר על כל המכשולים העומדים בדרכם. החל מיצירת מסמכים ועד למניפולציה של מערכות אבטחה היי-טק, הצוות לא משאיר שום אבן פונה במסע שלהם אחר צדק.

עם זאת, מינוף לא נוגע רק לפעולה ובחסרונות. הסדרה מתעמקת גם בחייהם האישיים ובסיפורי האחורי של דמויותיה, בוחנת את המוטיבציות שלהם והסיבות לכך שהם כל כך מחויבים להילחם למען האנדרדוג. ככל שהסדרה מתקדמת, הצופים מטופלים בהצצות של פגיעויות הדמויות וצמיחתם כצוות.

מינוף הוא תערובת ייחודית של פשע, דרמה וקומדיה, המציעה לצופים נסיעה מרגשת ומבדרת מההתחלה ועד הסוף. עם הכתיבה החכמה, הדמויות המשכנעות והעלילות המורכבות שלה, הסדרה שומרת על קהלים על קצה מושביהן, ומחכה בשקיקה למהלך הבא של הצוות.

בסך הכל, מינוף היא סדרת חובה לצפייה עבור מעריצי סיפורי הייסט, דמויות מורכבות ופעולה מרגשת. בין אם אתם חובבי דרמות פשע או פשוט ליהנות מקונצרטים טובים, הסדרה הזו בטוחה לשבת ולבדר. אז נשען לאחור, תירגע והתכונן להילקח בנסיעה פרועה עם צוות המנוף.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

העוקץ / Leverage לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.9

  שנת פרסום: 2008–2012

  זמן ממוצע לפרק: 42 דקות