הסדרה: הנורמלים החדשים / The New Normal לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.4/5

תקציר ותיאור הסדרה

הנורמלי החדש הוא סדרת טלוויזיה מעוררת מחשבה ומחממת לב ששודרה משנת 2012 עד 2013. נוצר על ידי ראיין מרפי ועלי אדלר, המופע בוחן את הרעיון של משפחה מודרנית ומאתגר נורמות חברתיות.

הסדרה עוקבת אחר חייהם של דייוויד ובריאן, זוג הומואים אוהבים המתגוררים בלוס אנג'לס. הם להוטים להקים משפחה ולהחליט להמשיך בפונדקאות. היכנסו לגולדי קלמונס, אם חד הורית צעירה שחולמת על עצמה חיים טובים יותר ובתה, שנייה. גולדי הופכת לאם הפונדקאית של דייוויד ובריאן, והדינמיקה המשפחתית הלא שגרתית מתחילה להתפתח.

הרגיל החדש מתמודד עם סוגיות חברתיות שונות, כולל הורות מאותו המין, הפונדקאות וההגדרה המחודשת של מה שמהווה משפחה מסורתית. זה מתעמק באתגרים והניצחונות העומדים בפני דייוויד ובריאן כשהם מנווטים במורכבות ההורות. הסדרה בוחנת גם את הצמיחה והטרנספורמציה האישית של גולדי כשהיא הופכת לחלק בלתי נפרד מחייהם.

אחת מעוצמות המופע טמונה ביכולתו לאזן בין הומור ולב. הרגיל החדש משרה את הנרטיב שלו בדיאלוג שנון ומצבים קומיים תוך התייחסות לנושאים חשובים. זה מאתגר רעיונות מראש לגבי איך משפחה צריכה להיראות ומדגיש את חשיבות האהבה והקבלה.

הדמויות בנורמלי החדש הן מגוונות ורב -ממדיות, ומוסיפות עומק ויחסות לסדרה. דייוויד ובריאן מוצגים כשותפים אוהבים העומדים בפני מאבקים פנימיים וחיצוניים כאחד. הם מתמודדים עם דעות קדומות חברתיות ומפגשים מכשולים במסעם לעבר ההורות. עם זאת, המחויבות הבלתי מעורערת שלהם זה לזה והרצון שלהם ליצור בית אוהב לילדם מעורר השראה.

גולדי, האם הפונדקאית, היא דמות חזקה ועמידה שעוברת צמיחה אישית משמעותית לאורך כל הסדרה. ככל שהיא מעורבת יותר בחייהם של דייוויד ובריאן, היא לומדת שיעורים יקרי ערך על אהבה, משפחה וקבלה עצמית. בתה של גולדי, שנייה, מוסיפה נקודת מבט נעורים ותמימה לסיפור, ומספקת רגעים של ריחוף ורגש אמיתי.

הנורמלי החדש כולל גם צוות אנסמבל של דמויות תומכות התורמות לעושר הסדרה. מננה, סבתו הדוברת והדעה של דייוויד, ועד רוקי, העוזרת החצופה של בריאן, כל דמות מביאה לסיפור מוזרויות ונקודות מבט ייחודיות משלהם.

הסדרה קיבלה שבחים ביקורתיים על התיאוריה המתקדמת של משפחות לא מסורתיות ויכולתה להתמודד עם נושאים רגישים בחסד והומור. הוא זכה לשבחים על ייצוגו הכולל ועל נורמות חברתיות מאתגרות. עם זאת, הנורמלי החדש התמודד עם מחלוקת והתנגשות מקבוצות שמרניות שהתנגדו לנושאים ולתוכן שלה.

בסופו של דבר, New Normal היא סדרה שאלופות אהבה, קבלה וחשיבות של יצירת ההגדרה של עצמו למשפחה. זה בוחן את הרעיון שמה שנחשב כ"רגיל "מתפתח כל הזמן וכי אושר אמיתי טמון בחיבוק העצמי האותנטי של האדם. עם סיפורי הסיפורים המרתקים, הדמויות הניתנות להתייחסות ונושאים מעוררי מחשבה, הנורמלי החדש הוא סדרה שתדהד את הקהל הרבה אחרי הפרק האחרון שלה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

הנורמלים החדשים / The New Normal לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.9

  שנת פרסום: 2012–2013

  זמן ממוצע לפרק: 30 דקות