הסדרה: המתריסים / The Defiant Ones לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.3/5

תקציר ותיאור הסדרה

המתריסים היא סדרת מיני טלוויזיה שובה לב שהעלה לראשונה בשנת 2017. הסדרה התיעודית הזו עם ארבעה חלקים לוקחת את הצופים למסע מרתק בחייהם ובקריירה של שתי דמויות משפיעות בתעשיית המוזיקה, ד"ר דריי וג'ימי איובין. בימויו של אלן יוז, המתריסים מתעמקים עמוק בחייהם האישיים והמקצועיים של שני אנשים איקוניים אלה, ומציגים את עלייתם להצלחה וההשפעה שהיו להם על עולם המוזיקה.

הסדרה מתחילה בכך שהיא מתן מבט אינטימי לחייהם המוקדמים של ד"ר דריי וג'ימי איובין. זה בוחן את ראשיתם הצנועה ואת האתגרים שעומדים בפני התבגרותם. באמצעות ראיונות עם חברים, משפחה ועמיתיו, הצופים מקבלים תובנה לגבי החוויות המעצבות שעיצבו את דמויותיהם והניעו את נחישותם להצליח.

ככל שהסיפור מתגלה, התריסים מדגישים את הרגעים המרכזיים בקריירה של ד"ר דריי וג'ימי איובין. מהעבודה פורצת הדרך של ד"ר דרה עם N.W.A. והולדתו של גנגסטה ראפ לעלייתו של איובין כמפיק מוסיקה מצליח ומייסד משותף של Interscope Records, הסדרה מציגה את המסעות האישיים שלהם ואת ההתכנסות בסופו של דבר בדרכיהם.

הסדרה מתעמקת גם בתהליך היצירה שמאחורי כמה מהאלבומים המשפיעים ביותר בתולדות המוזיקה. הצופים מטופלים בקטעים מאחורי הקלעים וראיונות עם אמנים כמו אמינם, סנופ דוג וברוס ספרינגסטין, החולקים את חוויותיהם בעבודה עם ד"ר דריי וג'ימי איובין. תובנות אלה מספקות הבנה מעמיקה יותר של ההשפעה שיש לשני אנשי החזון האלה על התפתחות המוזיקה.

מעבר להישגיהם המוזיקליים, התריסים בוחנים את הצד העסקי של הענף. זה מתעמק באתגרים וניצחונות של בניית חברות מצליחות, כמו Beats Electronics ו- Aftermath Entertainment. באמצעות ראיונות עם שותפים עסקיים ומבקרים בתעשייה, הצופים מקבלים הערכה רבה יותר לרוח היזמית והחריפות העסקית של ד"ר דריי וג'ימי איובין.

הסדרה נוגעת גם במאבקים האישיים העומדים בפני שני הגברים. זה בוחן את הקורבנות שהם עשו במרדף אחר חלומותיהם ואת האגרה שהיא קיבלה את חייהם האישיים. המתריסים מציגים תיאור מאוזן של הצלחותיהם וכישלונותיהם, ומציגים את הצד האנושי של הדמויות האגדיות הללו.

עם סיפורי הסיפורים המשכנעים, הראיונות המרתקים והוויזואליות המדהימות שלה, The Defiant One היא סדרה חובה לצפייה לחובבי מוזיקה, יזמים, וכל מי שמעוניין בכוח הנחישות ושיתוף הפעולה. זה משמש תזכורת לכך שההצלחה לא מושגת בן לילה, אלא באמצעות תשוקה בלתי נלאה, עבודה קשה ויכולת להתריס בציפיות.

לסיכום, המתריסים היא סדרת מיני טלוויזיה מרתקת המתעדת את חייהם והקריירה של ד"ר דריי וג'ימי איובין. זה מציע מבט מקיף למסעותיהם, החל מההתחלה הצנועה שלהם ועד הישגיהם פורצי הדרך בתעשיית המוזיקה. באמצעות חקר חייהם האישיים והמקצועיים, הסדרה מספקת תובנות חשובות לגבי כוח הנחישות, שיתוף הפעולה והרדף אחר חלומותיו של האדם.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

המתריסים / The Defiant Ones לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8.5

  שנת פרסום: 2017

  זמן ממוצע לפרק: 1 שעות