הסדרה: המקוריים / The Originals לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.6/5

תקציר ותיאור הסדרה

המקוריים היא סדרת דרמה על טבעית שובה לב ששודרה בין השנים 2013-2018. שוכנת בעיר הבדיונית של ניו אורלינס, המופע בוחן את חייה של משפחת מיקלסון, הערפדים העתיקים והחזקים ביותר שקיומם.

הסדרה מתחילה עם חזרתם של המיקלסון לניו אורלינס, ביתם לשעבר. המשפחה מורכבת מאחים קלאוס, אליהו ורבקה, הידועים כ"מקוריים "בגלל מעמדם כפי שנוצרו הערפדים הראשונים אי פעם. אליהם מצטרפים אחיהם האבוד מזמן, קול, ובהמשך, אחותם, פרייה. הגעתו של מיקלסון לניו אורלינס מציבה שרשרת אירועים המייצרת מחדש את היריבויות הישנות ומשחררת סודות כהים.

בלב הסדרה נמצא הקשר המורכב בין האחים מיקלסון. קלאוס, ההיברידי הכריזמטי וההפכפך, מונע על ידי רצונו לכוח ושליטה. אליהו, האח האצילי והכבוד, משמש כמצפן המוסרי של קלאוס, ומנסה לעתים קרובות להגן עליו מפני נטיותיו ההרסניות שלו. רבקה, האחות העזה והעצמאית, נאבקת למצוא זהות משלה בתוך הכאוס של ההיסטוריה של משפחתה.

המקוריים מתעמקים גם במיתולוגיה העשירה של עולם הערפדים. המופע מציג את הצופים ליצורים על טבעיים שונים, כולל מכשפות, אנשי זאב ואפילו זן ערפדים ייחודי המכונה הסטראקס. פלגים שונים אלה מתנגשים לעתים קרובות כשהם מתמודדים עם כוח ודומיננטיות בניו אורלינס.

ככל שהסדרה מתקדמת, מיקאלסון מתמודדים עם איומים רבים, פנימיים וחיצוניים כאחד. הם נתקלים באויבים חזקים, כמו הערפד הידוע לשמצה, מרסל ג'רארד, שהשתלט על העיר בהיעדרם. המשפחה מתמודדת גם עם שדים אישיים משלהם, כולל קללת קווי האש והאיום המתמיד של אביהם, מיקאל, המבקש להשמיד אותם.

לאורך הסדרה, המקוריים בוחנים נושאים של משפחה, נאמנות וגאולה. המיקאלסון אינן רק מפלצות צמאות דם; מדובר בדמויות מורכבות עם רגשות עמוקים ורצונות סותרים. כאשר הם מנווטים את העולם הבוגדני של העל -טבעי, עליהם להתעמת עם טעויות העבר שלהם ולבצע בחירות קשות כדי להגן על אלה שהם אוהבים.

עם קו העלילה המשכנע, הדמויות המורכבות והסינמטוגרפיה המדהימה, המקוריים צברו בסיס מעריצים ייעודי. הסדרה אורגת במומחיות אלמנטים של רומנטיקה, פעולה ותככים על טבעיים, ומחזיקת את הצופים על קצה מושביהם.

המקוריים הם חובה לצפות עבור מעריצי הז'אנר העל-טבעי, המציעים תופעה טרייה ושובה לב על מיתולוגיית הערפד. זהו מסע מרגש ורגשי הבוחן את עומק החושך ואת כוחם של קשרים משפחתיים.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

המקוריים / The Originals לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8.3

  שנת פרסום: 2013–2018

  זמן ממוצע לפרק: 45 דקות