הסדרה: המצוד אחר רוצח הזודיאק / The Hunt for the Zodiac Killer לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.6/5

תקציר ותיאור הסדרה

החיפוש אחר רוצח גלגל המזלות הוא סדרת פשע אמיתית שמסתובבת באחד המקרים הבלתי פתורים הידועים לשמצה בהיסטוריה האמריקאית. סדרת הטלוויזיה השובבת בכיוון בשנת 2017, מוציאה את הצופים במסע מרגש כאשר חוקרים ומומחים נפגשים יחד כדי לפתור את התעלומה סביב רוצח המזלות האניגמטי.

רוצח גלגל המזלות הטרור את אזור מפרץ סן פרנסיסקו בסוף שנות השישים ותחילת שנות השבעים, והותיר שובל של פחד ובלבול בעקבותיו. עם בסך הכל חמישה מקרי רצח מאושרים וסדרה של מכתבים מתגרים שנשלחו לתקשורת, רוצח גלגל המזלות הכניס פחד לליבם של הציבור ואכיפת החוק כאחד. למרות החקירות הנרחבות ואינספור התיאוריות, זהותו של רוצח גלגל המזלות נותרה תעלומה במשך למעלה מחמישה עשורים.

הסדרה עוקבת אחר צוות של חוקרים מנוסים, כולל הבלש לשעבר סאל לברברה וקצין המודיעין לשעבר של ה- CIA, קן מיין, כשהם צוללים עמוק בתיקי המקרה ובוחנים מחדש את הראיות. הצוות חמוש בטכנולוגיה מודרנית ונקודות מבט רעננות, שואף לשפוך אור חדש על הרציחות הבלתי פתורות ולחשוף את רוצח גלגל המזלות.

באמצעות שילוב של ראיונות, צילומי ארכיון וניתוח מומחים, הציד אחר רוצח גלגל המזלות מספק סקירה מקיפה של המקרה, ובוחן את התיאוריות והחשודים השונים שצצו במהלך השנים. הסדרה כוללת גם בילויים דרמטיים של אירועי מפתח, ומאפשרים לצופים לטבול את עצמם באווירה המצמררת של פשעי רוצח גלגל המזלות.

כל פרק של הסדרה מתמקד בהיבט ספציפי של החקירה, מציג את עבודתו המוקפדת של הצוות כשהם מנפים ראיות ישנות, מראיינים עדים ומתייעצים עם מומחים. החל מפענוח קודים קריפטיים ועד לבחינת דגימות כתב יד, החוקרים לא משאירים שום אבן לא פונה במסע שלהם לפצח את המקרה.

החיפוש אחר רוצח גלגל המזלות לא רק שואף לבדר ולהעסיק את הצופים בסיפור הסיפורים המותח שלו, אלא גם מבקש לייצר לידים חדשים ובאופן פוטנציאלי להביא סגירה למשפחות הקורבנות. הסדרה מעודדת באופן פעיל את השתתפות הקהל, ומפצירה בצופים לשתף כל מידע או טיפים שעשויים להיות להם שיכולים לסייע בחקירה.

עם הסיפור המשכנע, המחקר הקפדני והמסירות לחשיפת האמת, הציד אחר רוצח גלגל המזלות מציע נקודת מבט רעננה על מקרה שכבש את העולם מזה עשרות שנים. כאשר צוות החוקרים מתעמק בתעלומה, הצופים נותרים על שפת מושביהם, ומחכים בשקיקה לפריצת הדרך הבאה שיכולה סוף סוף לחשוף את רוצח גלגל המזלות החמקמק.

באמצעות השילוב שלו בין סיפורי סיפורי פשע אמיתיים ועיתונאות חקירה, הציד אחר רוצח גלגל המזלות מספק חווית צפייה מעוצבת ומעוררת מחשבה שתשאיר את הקהל המטיל ספק בגבולות הצדק ואת כוח ההתמדה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

המצוד אחר רוצח הזודיאק / The Hunt for the Zodiac Killer לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.8

  שנת פרסום: 2017

  זמן ממוצע לפרק: 42 דקות