הסדרה: המעקב / The Following לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.6/5

תקציר ותיאור הסדרה

להלן סדרת טלוויזיה פסיכולוגית מרתקת ואינטנסיבית, ששודרה משנת 2013 עד 2015. נוצר על ידי קווין וויליאמסון, התוכנית עוקבת אחר חייו של סוכן ה- FBI לשעבר ראיין הרדי, אותו מגלם קווין בייקון, כשהוא מסתבך בחתול וחתול. משחק עכברים עם רוצח סדרתי כריזמטי וחסר רחמים בשם ג'ו קרול, שהוצג על ידי ג'יימס פרפוי.

הסדרה מתחילה בבריחתו של ג'ו קרול מהכלא, שמחזיר במהירות את מסע ההרג שלו ומגייס מעקב דמוי פולחן של עוקבים מסורים, המכונה "הדברים הבאים". עם עליית ספירת הגוף, ראיין הרדי נקרא חזרה לפעולה על ידי ה- FBI כדי לעזור להפיל את קרול ואת רשת הרוצחים המעוותים שלו. הרדי, רדוף אחרי מפגשיו הקודמים עם קרול, מסכים באי רצון לסייע בחקירה.

לאורך כל הסדרה, הקהל נלקח בנסיעת רכבת הרים של מתח, כאשר הרדי וצוותו מירוצים נגד הזמן כדי לפתור את הרשת המורכבת של חסידיו של קרול. המופע מתעמק בפסיכולוגיה של הגיבור וגם של האנטגוניסט, ובוחן את המוטיבציות המעוותות שמאחורי מעשיהם. ככל שהסיפור מתגלה, מתברר שיש קשר עמוק יותר בין הרדי לקרול, מה שמוביל לגילויים מזעזעים ופיתולי עלילה בלתי צפויים.

להלן ידוע באווירה האפלה והגריטית שלה, מה שמוסיף למתח ולמתח של הנרטיב. הסדרה משלבת באופן אדיר אלמנטים של דרמת פשע, אימה ומותחן פסיכולוגי, ויוצרת חווית צפייה ייחודית ושובה לב. הכתיבה אינטליגנטית ומעוררת מחשבה, ומחזיקת את הקהל על קצה מושביהם עם כל פרק.

ההופעות להלן מצטיינות, כאשר קווין בייקון מספק תיאור משכנע של ראיין הרדי המיוסר. דמותו פגומה ורדופה, ובכל זאת נחושה להביא צדק לקורבנות ולהפסיק את שלטונו של קרול. הצגתו של ג'יימס פרפוי של ג'ו קרול מהפנטת באותה מידה, מכיוון שהוא עובר ללא מאמץ בין מקסים ומאיים, ומשאיר את הצופים לא בטוחים בכוונותיו האמיתיות.

הסדרה מתהדרת גם בקאסט תומך מוכשר, כולל שון אשמור בתפקיד מייק ווסטון, סוכן ה- FBI ובעל בריתו הנאמן של הרדי, ונטלי זאה בתפקיד קלייר מתיוס, גרושתו של קרול ומקור לסכסוך הן עבור הרדי והן עבור קרול. ההופעות שלהם מוסיפות עומק ומורכבות לסיפור, ומטבעות עוד יותר את הקהל בעולם הבאות.

להלן סדרה מרגשת וממכרת שתשמור על הצופים על קצה מושביהם מתחילתו ועד סופו. עם הדמויות המשכנעות, קווי העלילה המורכבים והמתח הנושך ציפורניים, זהו צפייה חובה עבור מעריצי מותחנים פסיכולוגיים ודרמות פשע. היכונו לשבוי על ידי העולם החשוך והמעוות של הדברים הבאים, שם שום דבר לא נראה, והסכנה אורבת בכל פינה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

המעקב / The Following לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.4

  שנת פרסום: 2013–2015

  זמן ממוצע לפרק: 43 דקות