הסדרה: המירוץ לאתמול / Tru Calling לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.8/5

תקציר ותיאור הסדרה

Tru Calling היא סדרת טלוויזיה דרמה על -טבעית שובה לב ששודרה משנת 2003 עד 2005. המופע עוקב אחר חייו של טרו דייויס, אישה צעירה שיש לה את היכולת יוצאת הדופן לחיות מחדש את היום הקודם כדי למנוע אירועים טרגיים. המתנה הייחודית של TRU הופכת לקריאה כשהיא יוצאת למשימה לשנות את הגורל ולהציל חיים.

הסדרה מתחילה בכך ש- TRU עובדת בחדר המתים בעיר, שם היא מגלה את כוחה החדש. בכל יום היא מקבלת שיחת טלפון מסתורית שמובילה אותה לגופה, ומסמנת שחייו של מישהו נמצאים בסכנה. המשימה של TRU היא לרדת מחדש את הזמן ולחיות מחדש את היום, חמושה בידע מה יקרה, בניסיון לשנות את התוצאה ולמנוע את התרחשות המוות.

ככל שהסדרה מתקדמת, TRU מסתבכת יותר באינטרנט מורכב של אירועים ומנפצים אנשים שונים שיש להם גם יכולות על טבעיות. היא מצטרפת לכוחות עם אחיה הריסון, מכור להימורים מתאושש, ואת סודאנטיה הנאמנים, לינדזי, כדי לפרק את התעלומות סביב כוחותיה ואת הכוחות הגדולים יותר במשחק.

המסע של TRU אינו ללא אתגריו ודילמות המוסריות שלו. היא מתמודדת עם ההשלכות של שינוי הגורל וההשפעות הפוטנציאליות של האדווה שעשויות להיות על חייהם של הסובבים אותה. הסדרה מתעמקת בשאלות הפילוסופיות של גורל ורצון חופשי, ובוחנת את הקווים המטושטשים בין שינוי מהלך האירועים לבין כיבוד סדר החיים הטבעי.

לאורך הסדרה, TRU נתקל במגוון מקרים מגוון, החל מרשיחות לתאונות ועד התאבדויות. כל פרק מציג חידה ייחודית עבור TRU לפתור ולחיים להציל. כשהיא מתמודדת נגד הזמן כדי לשנות את התוצאה, עליה גם לנווט מערכות יחסים אישיות ולהתעמת עם השדים שלה.

Tru Calling ידוע בזכות סיפור הסיפורים המשכנע שלה, מיזוג אלמנטים של מסתורין, מתח ותופעות על טבעיות. הסדרה שומרת על הצופים על קצה מושביהם כשהם עוקבים אחר המרדף הבלתי נלאה של TRU כדי לעשות את ההבדל ולהגן על חייהם של הנזקקים.

המופע מתעמק גם בחייהם האישיים של דמויותיה, ובוחן את המאבקים, השאיפות והצמיחה האישיים שלהם. מסע הגילוי העצמי של TRU שזורה במשימתה להציל חיים, להוסיף עומק ותהודה רגשית לסדרה.

עם הנחת היסוד המעוררת המחשבה שלה, דמויות מרתקות וקווי סיפורים מרתקים, TRU קוראת לקהל את הקהל ומותיר אותם בשקיקה לצפות לכל פרק חדש. הסדרה מציעה תערובת ייחודית של אלמנטים על טבעיים ודרמה אנושית, מה שהופך אותה לצפייה חובה עבור מעריצי הטלוויזיה המותחת ומעוררת מחשבה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

המירוץ לאתמול / Tru Calling לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.4

  שנת פרסום: 2003–2005

  זמן ממוצע לפרק: 43 דקות