הסדרה: המטיף / Preacher לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

מטיף היא סדרת טלוויזיה מרגשת ושובה לב ששודרה משנת 2016 עד 2019. בהתבסס על סדרת קומיקס עם אותו שם מאת גארת 'אניס וסטיב דילון, המופע הזה לוקח את הצופים למסע אפי מלא באלמנטים של אקשן, דרמה ואל -טבעי.

מטיף בעיירה הקטנה של אנוויל, טקסס, עוקב אחר חייו של ג'סי קסטר, מטיף מסוכסך אשר הופך להיות בעל ישות מסתורית המכונה בראשית. ישות חזקה זו מעניקה לג'סי את היכולת לגרום לכל אחד לעשות כל מה שהוא מצווה, פשוט על ידי דיבור איתם. עם הכוח החדש הזה, ג'סי יוצא למשימה למצוא את אלוהים, שנטש את גן עדן, ומחזיק אותו באחריות למעשיו.

מלווה את ג'סי במסעו הם חברתה לשעבר הקשוחה והתושייה, טוליפ או'האר, וערפד אירי בשם קאסידי. יחד, השלישייה הבלתי סבירה הזו יוצרת קשר כאשר הם מנווטים בעולם מסוכן ובלתי צפוי מלא במלאכים, שדים ויצורים על טבעיים אחרים. כאשר הם נתקלים במכשולים ויריבים שונים, עליהם להתעמת עם השדים האישיים שלהם ולבצע בחירות קשות שיקבעו בסופו של דבר את גורלם.

לאורך הסדרה מטיף בוחן נושאים מורכבים כמו אמונה, מוסר ואופי טוב ורע. זה מתעמק במאבקים הפנימיים של דמויותיו, ומדגיש את הפגמים, הספקות והרצונות שלהם. המופע מאתגר אמונות דתיות מסורתיות ומציג נקודת מבט ייחודית ומעוררת מחשבה על רוחניות.

בנוסף לסיפור העלילה המשכנע שלה, המטיף ידוע בסינמטוגרפיה המהממת שלה חזותית והומור כהה, כהה. הסדרה משלבת רצפי פעולה אינטנסיביים עם רגעי ריחוף, ויוצרת איזון מושלם שמאפשר את הצופים מעורבים ומבדרים. הכתיבה חדה וחכמה, מלאה בדיאלוג שנון ופיתולים בלתי צפויים שומרים על קהלים על קצה מושביהם.

צוות המטיף מספק הופעות מצטיינות, ומביא את הדמויות המורכבות לחיים בעומק ובאותנטיות. דומיניק קופר מאיר בתפקיד ג'סי קסטר, לוכד בצורה מושלמת את מאבקו הפנימי בין כוחו החדש והמצפן המוסרי שלו. רות נגה מציגה את טוליפ או'האר בנחישות ופגיעות קשה, ואילו ג'וזף גילגון מביא קסם וכריזמה לתפקיד קאסידי.

מטיף היא סדרה הדוחפת גבולות ומאתגרים מוסכמות, ומציעה נטייה חדשה וחדשנית על הז'אנר. זהו מסע מרתק ומעורר מחשבה מלא באלמנטים על טבעיים, דמויות מורכבות וסיפורי סיפורים מרתקות. בין אם אתה מעריץ של סדרת קומיקס או חדש בעולם המטיף, המופע הזה בטוח יכה ולבדר.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

המטיף / Preacher לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.9

  שנת פרסום: 2016–2019

  זמן ממוצע לפרק: 1 שעות