הסדרה: המאה / The 100 לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.6/5

תקציר ותיאור הסדרה

ה- 100 הוא סדרת טלוויזיה מרתקת וארוזת פעולה ששודרה במקור בשנת 2014 והסתיימה בשנת 2020. שוכנת בעולם פוסט-אפוקליפטי, המופע עוקב אחר קבוצה של 100 אסירים לנוער שנשלחים חזרה לכדור הארץ מתחנת חלל בשם " ארון כדי לקבוע אם כוכב הלכת ניתן למגורים לאחר מלחמה גרעינית הרסנית.

הסדרה מתחילה בכך שהתיבה עומדת בפני משאבים מוגבלים ואוכלוסייה גוססת. בניסיון נואש להציל את עמם, מנהיגי התיבה מחליטים לשלוח את 100 האסירים, שנכלאו בגלל פשעים שונים, לכדור הארץ כדי לבחון את כדאיותו. בני הנוער מוצאים את עצמם בסביבה מסוכנת ולא מוכרת, מלאים באיומים ואתגרים לא ידועים.

כאשר 100 חוקר את כדור הארץ, הם נתקלים לא רק במציאות הקשה של ההישרדות, אלא גם נתקלים בקבוצות אחרות של ניצולים. קבוצות אלה כוללות את הקרקע, שהם צאצאים של אלה שהצליחו לשרוד את המלחמה הגרעינית, ואת אנשי ההרים, שחיים במתקן תת -קרקעי מתקדם מבחינה טכנולוגית. הקונפליקטים והבריתות שנוצרו בין פלגים שונים אלה יוצרים נרטיב מורכב ודינאמי.

לאורך הסדרה 100 מתמודדים עם מכשולים וסכסוכים רבים כאשר הם שואפים להקים חברה משלהם על כדור הארץ. הם מתמודדים עם דילמות מוסריות, מאבקי כוח ותוצאות מעשיהם. המופע בוחן נושאים של הישרדות, זהות, מנהיגות וקווים מטושטשים בין טוב לרע.

הדמויות במאה הן מגוונות ורב-ממדיות, לכל אחת מהן חוזקות, חולשות ומוטיבציות ייחודיות משלהם. הגיבור, קלארק גריפין, מופיע כמנהיג חזק ותושייה, ומקבל החלטות קשות למען עמה. דמויות מרכזיות אחרות כוללות את בלמי בלייק, אוקטביה בלייק, רייבן רייס ומונטי גרין, שכל אחד מהם עובר מסעות ותמורות אישיות משלהם.

ככל שהסדרה מתקדמת, ההימור ממשיך לעלות, והדמויות מתמודדות עם מצבים נוקשים יותר ויותר. 100 על 100 לנווט במלחמות, בגידות וגילוי איומים חדשים על האנושות. המופע שומר כל הזמן את הצופים על קצה מושביהם, עם פיתולי עלילה בלתי צפויים ורגעים מרגיעים לב.

ה- 100 ידוע בזכות סיפורי הסיפורים המשכנעים, הדמויות המורכבות והנושאים המעוררים מחשבה. זה בוחן את עומק הטבע האנושי והאורכים שאנשים ילכו לשרוד. הסדרה מאזנת רצפי פעולה אינטנסיביים עם פיתוח אופי רגשי, ויוצרת חווית צפייה שובה לב.

עם התפאורה הפוסט-אפוקליפטית הייחודית והדמויות הדו-משמעיות המוסריות שלה, 100 בולטות בין סדרות טלוויזיה אחרות בז'אנר. היא צברה בסיס מעריצים ייעודי שעקב אחר מסע המופע מתחילתו לסוף המריר שלו. הסדרה משמשת תזכורת לחוסן של הרוח האנושית ולבחירות שאנו מבצעים לנוכח מצוקות.

לסיכום, ה- 100 הוא סדרת טלוויזיה מרתקת ומעוררת מחשבה המובילה את הצופים למסע מרגש בעולם פוסט-אפוקליפטי. עם הדמויות המשכנעות שלה, סיפור סיפורים מורכב וחקירת דילמות מוסריות, התוכנית הותירה השפעה מתמשכת על הקהל שלה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

המאה / The 100 לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.6

  שנת פרסום: 2014–2020

  זמן ממוצע לפרק: 43 דקות