הסדרה: החץ / Arrow לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

חץ היא סדרת טלוויזיה מרגשת וארוזת פעולה ששודרה משנת 2012 עד 2020. המופע עוקב אחר חייו של אוליבר קווין, פלייבוי מיליארדר, שאחרי שהיה תקוע באי נטוש במשך חמש שנים, חוזר לעיר הולדתו העיר סטארלינג עם משימה חדשה להגן על עירייתו ונכון לעוולות שמשפחתו ביצעה.

הסדרה מתחילה בשובו של אוליבר לסטארלינג סיטי, שם הוא מניח פרסונה משמרת המכונה החץ הירוק. בעזרת כישורי הקשת החץ וקשתים יוצאי הדופן שלו, יכולותיו הגופניות והאינטליגנציה, אוליבר נלחם נגד האלמנטים המושחתים והפליליים ששרידו את עירו. כחץ הירוק, הוא הופך לסמל של תקווה וצדק עבור אזרחי סטארלינג סיטי.

לאורך הסדרה, אוליבר מתמודד עם אתגרים ויריבים רבים, הן ברחובות והן בחייו האישיים. הוא מהווה צוות של בעלות ברית, כולל שומר הראש המהימן שלו ג'ון דיגגל, ההאקר המבריק פליסיטי סמוק, והמתנקש המיומן שרה לאנס, שהופך בסופו של דבר לקנרית הלבנה ההרואית. יחד הם מהווים כוח אימתני המכונה Team Arrow, המוקדש להגנה על התמים ולהפיל את מי שמאיים על ביטחונתה של סטארלינג סיטי.

חץ מתעמק בדמותו המורכבת של אוליבר, ובוחן את הפיכתו מפלייבוי אנוכי לגיבור חסר אנוכיות. פלאשבקים לזמנו באי חושפים את התלאות וההכשרה שהוא סבל, מעצבים אותו ללוחם המסוגל שהוא הופך להיות. ככל שהסדרה מתקדמת, מערכות היחסים של אוליבר עם משפחתו וחבריו נבדקים, ועליו להתעמת עם השדים שלו ולבצע בחירות קשות כדי להגן על אלה שהוא אוהב.

המופע ידוע בזכות רצפי הפעולה האינטנסיביים שלה, פעלולים מרשימים וסיפורי סיפורים משכנעים. כל עונה מציגה נבלים ואתגרים חדשים לאוליבר ולקבוצתו, כולל דמויות קומיקס DC איקוניות כמו מכת המוות, אל -גול של רא ופרומתאוס. הסדרה כוללת גם פרקי קרוסאובר עם מופעי גיבורי על DC אחרים, ומרחיבים את היקום המשותף המכונה The Arrowverse.

חץ הוא לא רק סדרת גיבורי על; זה גם בוחן נושאים של גאולה, הקרבה ותוצאות מעשיו של האדם. זה מתעמק במורכבות המוסרית של המשמרות ואת האגרה שהיא גובה על אוליבר ואת הסובבים אותו. הסדרה מציגה את הצמיחה והתפתחותן של דמויותיה, כאשר הם מנווטים במאבקים האישיים שלהם תוך כדי לחימה כדי להגן על עירם.

עם קו העלילה המשכנע שלה, דמויות מפותחות, ופעולה מרתקת, חץ שבה את הקהל במשך שמונה עונות. זה סיפק קביעה רעננה ומבוססת על ז'אנר גיבורי העל, ופנה הן למעריצי הקומיקס והן לצופים הכלליים. מסקנת המופע בשנת 2020 סימנה את סיום עידן, והותירה השפעה מתמשכת על נוף הטלוויזיה גיבורי העל.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

החץ / Arrow לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.5

  שנת פרסום: 2012–2020

  זמן ממוצע לפרק: 42 דקות