הסדרה: החיים עצמם / This Is Us לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.8/5

תקציר ותיאור הסדרה

זהו ארה"ב היא סדרת טלוויזיה מחממת לב וטעינה רגשית שהעלה לראשונה בשנת 2016 והסתיימה בשנת 2022. נוצר על ידי דן פוגלמן, המופע עוקב אחר חייהם והסיפורים המחוברים זה לזה של משפחת פירסון לאורך תקופות זמן שונות. עם הדמויות העלילתיות והמשכנעות שלה, זה ארה"ב שבה את הקהל ברחבי העולם.

הסדרה מתרכזת סביב חייהם של ג'ק ורבקה פירסון ושלושת ילדיהם, קווין, קייט ורנדל. זה בוחן את המסעות האישיים שלהם, המאבקים, הניצחונות וההשפעה העמוקה שיש להם זה על חייהם. הנרטיב מוצג בצורה לא לינארית, המשתנה בצורה חלקה בין תקופות זמן שונות כדי לחשוף את העבר, ההווה והעתיד של המשפחה.

זה אנחנו מתעמקים במורכבות של הדינמיקה המשפחתית, מתמודדים עם נושאים של אהבה, אובדן, זהות והחוויה האנושית האוניברסלית. כל פרק מעוצב בקפדנות כדי לעורר מגוון של רגשות, מצחוק ועד דמעות, ולהשאיר לצופים תחושת חיבור ואמפתיה עמוקות.

אחת התכונות המגדירות של התוכנית היא היכולת שלה להציג דמויות קשורות ופגומות. ג'ק פירסון, אותו מגלם מילו ונטימיגליה, הוא התגלמותו של האב והבעל המושלמים, אך מאבקיו עם אלכוהוליזם ושדים אישיים חושפים אינדיבידואל ניואנס ומורכב יותר. מנדי מור מספקת הופעה עוצמתית כרבקה פירסון, אם אוהבת שעומדת בפני האתגרים והקרבנות שלה למען משפחתה.

הסדרה בוחנת גם את חייהם של אחיהם של פירסון. סטרלינג ק. בראון מציג את רנדל, איש עסקים מצליח שמתמודד עם זהותו כאדם שחור שגדל במשפחה לבנה. כריסי מץ מחיה את קייט לחיים, אישה הנאבקת עם סוגיות דימוי גוף וערך עצמי משלה. ג'סטין הרטלי מגלם את קווין, כוכב סיטקום לשעבר הפך לשחקן רציני, ומניד את המורכבות של תהילה ומערכות יחסים.

זה אנחנו לא רק דרמה משפחתית; זוהי סדרה המדגישה את חשיבות הקשר האנושי ואת ההשפעה שיש לנו על חייהם של זה. זה בוחן את ההשפעות האדוות של פעולותינו ובחירותינו, ומזכיר לנו שאפילו המחוות הקטנות ביותר יכולות להיות בעלות השלכות עמוקות. המופע לוכד להפליא את רגעי החיים המרירים, חוגג את השמחות ומכיר בכאב שמגיע איתו.

לאורך כל ריצתו, זהו ארה"ב שקיבלנו השבחים קריטיים ובסיס מעריצים ייעודי. הוא זכה לשבחים על כתיבתו יוצאת הדופן, סיפור סיפורים משכנע והופעות מצטיינות. הסדרה קיבלה מספר פרסים ומועמדויות, כולל פרסי אמי של Primetime ופרסי גלובוס הזהב.

לסיכום, זהו אנחנו היא סדרת טלוויזיה עוצמתית ומהדהדת רגשית הבוחנת את המורכבות של המשפחה, האהבה והחוויה האנושית. עם דמויותיה הניתנות להתייחסות, סיפורי סיפורים משכנעים וסיפורי סיפורים נוקבים, המופע הותיר סימן בלתי מחיק על קהלים ברחבי העולם. זה משמש תזכורת שלמרות ההבדלים והמאבקים שלנו, כולנו קשורים לתשוקה האוניברסלית לאהבה, קבלה והבנה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

החיים עצמם / This Is Us לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8.7

  שנת פרסום: 2016–2022

  זמן ממוצע לפרק: 45 דקות