הסדרה: הזמן שחולף / Oyle Bir Gecer Zaman ki לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.4/5

תקציר ותיאור הסדרה

Öyle Bir Geçer Zaman Ki היא סדרת דרמה טורקית ששודרה משנת 2010 עד 2013. מוגדרת בשנות השישים, המופע לוקח את הצופים למסע נוסטלגי לאורך זמן, ובוחן את חייה של משפחת אקרסו ואת האתגרים שהם מתמודדים איתם בעולם המשתנה במהירות ו

הסדרה סובבת סביב משפחת אקרסו, בראשות הפטריארך מהמט, אותו מגלם ארקן פטקאיה. Mehmet הוא אב מסורתי ומחמיר שמציב חשיבות רבה לערכים ומסורות משפחתיות. הוא עובד כפרק, לעתים קרובות מבלה תקופות ארוכות מהבית, ומשאיר מאחור את אשתו וארבעה ילדיו.

אשתו של מהמט, קמיל, המוצגת על ידי אייסה בינגול, היא אם מסורה שמנסה לקיים בית יציב ואוהב לילדיה. עם זאת, חייה מקבלים תפנית בלתי צפויה כאשר היא מגלה את בגידות בעלה. התגלות זו מציבה שרשרת אירועים שתשנה לנצח את חייה של משפחת אקרסו.

עם התפתחות הסדרה, הצופים מתוודעים לארבעת ילדי אקרסו, לכל אחד מהם חלומות ושאיפות משלהם. הבן הבכור, בולנט (אותו מגלם על ידי אראס בולוט איינמלי), הוא מוזיקאי מוכשר שחולם להמשיך בקריירה במוזיקה. עם זאת, הקפדנות ואי הסכמתו של אביו מקשים עליו לעקוב אחר תשוקתו.

הבן השני, מט (בגילומו של Rıza Kocaoğlu), הוא צעיר מרדני וחופשי הרוח שהופך להיות מעורב באקטיביזם פוליטי. מעורבותו בתנועת הסטודנטים בשנות השישים מעניקה אותו בקנה אחד עם השקפותיו השמרניות של אביו, מה שמוביל למערכת יחסים מתוחה בין השניים.

משפחת אקרסו כוללת גם שתי בנות, נרמן (בגילומו של פרח זיינפ עבדאללה) ואילין (בגילומו של וילמה אלס). נרמן היא אישה צעירה בהירה ושאפתנית שחולמת להפוך לרופא, ואילו איילין היא ילדה יפהפייה וטרסטונגית שמוצאת את עצמה קרועה בין אהבה לחובה.

Öyle Bir Geçer זמאן קי בוחן לא רק את המאבקים האישיים של משפחת אקרסו, אלא גם את ההקשר החברתי והפוליטי הרחב יותר של שנות השישים בטורקיה. הסדרה מתעמקת בסוגיות כמו זכויות נשים, אי שקט פוליטי והתנגשות בין מסורת למודרניות.

עם קו העלילה המשכנע שלה, הדמויות המפותחות והגדרת התקופה המהממת, Öyle Bir geser Zaman Ki שובה את הקהל במהלך הריצה שלו. הסדרה קיבלה שבחים ביקורתיים על הצגתה הריאליסטית של הדינמיקה המשפחתית ויכולתה להתמודד עם סוגיות חברתיות מורכבות.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki הוא דרמה נצחית המזכירה לצופים את כוח האהבה, החוסן והיכולת להתגבר על מצוקות. באמצעות הדמויות העלילתיות והמרתיקות שלה, הסדרה מציעה השתקפות נוקבת על חלוף הזמן וההשפעה שיש לה על יחידים ומשפחות.

בין אם אתה מעריץ של דרמות טורקיות או פשוט ליהנות מסיפורי סיפורים מעוצבים היטב, Öyle Bir Geçer Zaman Ki היא סדרה שתשבה ותשאיר רושם מתמשך.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

הזמן שחולף / Oyle Bir Gecer Zaman ki לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7

  שנת פרסום: 2010–2013