הסדרה: הורים בקושי / Breeders לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

מגדלים היא סדרת טלוויזיה משכנעת וניתנת להתייחסות שהוקרנה לראשונה בשנת 2020. נוצר על ידי כריס אדיסון, סיימון בלקוול ומרטין פרימן, המופע נסוב סביב האתגרים והשמחות של ההורות, ובוחן את המורכבות של גידול ילדים באופן הומוריסטי וכנה.

הסדרה עוקבת אחר חייהם של פול ואלי, גילמו מרטין פרימן ודייזי הגרגר, זוג המנווט את העליות והמורדות של ההורות. הם הורים לשני ילדים קטנים, לוק ואווה, שלעתים קרובות בוחנים את סבלנותם ודוחפים אותם לגבולותיהם. פול ובעלי אוהבים את ילדיהם ללא תנאי אך מוצאים את עצמם כל הזמן נאבקים לאזן בין אחריותם כהורים לחייהם האישיים.

מגדלים מתעמקים במציאות ההורות, ומציגים את התסכולים וההקרבנות הבלתי מדוברים לעיתים קרובות שמגיעים לגידול ילדים. הסדרה מתמודדת ללא פחד עם ההיבטים הפחות זוהרים של הורות, כמו לילות ללא שינה, זעם, ופעולה הלהטוטות המתמדת הנדרשת כדי לשמור על הכל לרוץ בצורה חלקה. זה בוחן את רכבת ההרים הרגשית שעוברים ההורים, מרגעים של אהבה ושמחה עזים ועד רגשות של תשישות וטינה.

מה שמייחד בין מגדלים הוא התיאור הלא מסונן והאותנטי של האתגרים העומדים בפני ההורים. המופע לא נרתע מלהתייחס לצד האפל יותר של ההורות, מתעמק בנושאים כמו רגשות טינה כלפי ילדיו של האדם והאשמה שמגיעה עם אותם רגשות. על ידי התמודדות עם נושאי טאבו אלה חזיתית, הסדרה מספקת נטייה מרעננת וכנה על המציאות של גידול משפחה.

למרות הנושא הכבד לעיתים קרובות, מגדלים שומרים על נימה קלילה וקומית לאורך כל הדרך. הסדרה שוזרת במומחיות הומור לנרטיב, ומציעה רגעים של חיוב וצחוק בתוך הכאוס של חיי המשפחה. העיתוי הקומי של צוות השחקנים המוכשר, כולל שנינותו היבשה של מרטין פרימן ודייזי הקומיקס ללא דופי של דייזי הגרגר, מוסיף שכבה נוספת של בידור לתוכנית.

מגדלים מצטיין גם בחקירת הדינמיקה שלו בתא המשפחתי. זה מתעמק במורכבות של מערכות יחסים, הן בין הורים וילדים והן בין בני זוג. הסדרה בוחנת כיצד ההורות משפיעה על מערכות יחסים אישיות ועל האתגרים של שמירה על תחושת עצמית בין הדרישות לגדל משפחה.

בסך הכל, מגדלים היא סדרה כנה ומרעננת ומיוחדת המציעה תיאור מציאותי של השמחות והמאבקים של הורות. עם הצוות המוכשר, הכתיבה החדה והגישה הלא מסוננת שלה, המופע מספק תופעה ייחודית ומשכנעת על המורכבות של גידול ילדים. בין אם אתה הורה בעצמך או פשוט מעוניין לחקור את מציאות חיי המשפחה, מגדלים היא סדרה חובה שתשאיר אותך לצחוק, לבכות ולהנהן כהוקרה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

הורים בקושי / Breeders לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.5

  שנת פרסום: 2020

  זמן ממוצע לפרק: 30 דקות