הסדרה: הון שלטון / Incorporated לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.3/5

תקציר ותיאור הסדרה

Incorporated היא סדרת טלוויזיה מרתקת ומעוררת מחשבה ששודרה משנת 2016 עד 2017. מוגדרת בעתיד דיסטופי, המופע בוחן את ההשלכות של עולם הנשלט על ידי תאגידים חזקים והאורכים שאנשים ילכו לשרוד ולהגן על יקיריהם.

הסדרה מתקיימת בשנת 2074, שם ממשלות קרסו ותאגידים רב לאומיים עלו לשלטון. תאגידים אלה הפכו לגורמים מקיפים, לשלוט בכל היבט של החברה, מהמשק וכלה בממשלה. בעולם העגום הזה, המתרחש בין האבנים והלא-אין הוא נוקב, כאשר העשירים מתגוררים באזורים ירוקים מבוקרים בשליטת תאגידים, ואילו העניים נאבקים לשרוד באזורים האדומים המסוכנים.

הסיפור עוקב אחר בן לארסון, מנהל צעיר בספיגה של התאגיד החזק. עם זאת, בן הוא לא מי שהוא נראה. במציאות, הוא אהרון, אדם מהאזור האדום שהסתנן לספיגה לחפש את אהבתו האבודה, אלנה. כבן, עליו לנווט בעולם התאגידי הבוגדני, כל הזמן על המשמר כדי להגן על זהותו האמיתית ולהימנע מגילוי.

עם התפתחות הסדרה, הצופים נלקחים למסע מרגש דרך הבטן האפלה של העולם התאגידי. המסע של בן/אהרון אחר אלנה הופך לשזור ברצונו להפיל את ספיגה ולחשוף את השחיתות והדיכוי שמכות את החברה. לאורך הדרך הוא מהווה בריתות עם מורדים אחרים ומגלה סודות מזעזעים על התאגיד ועברו שלו.

שילב לא רק את הקהל של הקהל עם סיפור העלילה המרתק שלו, אלא גם מעלה שאלות חשובות לגבי כוחם של התאגידים וההשלכות הפוטנציאליות של הקפיטליזם הלא מסומן. הסדרה בוחנת נושאים של אי שוויון, מעקב ושחיקת חירויות אישיות בעולם בו תאגידים מחזיקים את כל הקלפים.

המופע מתעורר לחיים על ידי צוות שחקנים מוכשר, בהובלתו של שון טיל בתור בן לארסון/אהרון. טאיל מספק הופעה משכנעת, ומציג את המורכבות של זהותה הכפולה של דמותו ואת המאבק הפנימי שעומד בפניו. הופעות בולטות אחרות כוללות את ג'וליה אורמונד בתפקיד אליזבת קראוס, ראש הספיגה האימתני, ודניס הייסברט כג'וליאן, מנהל בכיר עם סדר יום נסתר.

מבחינה ויזואלית, Incorporated מדהים, עם עיצובים הסטים העתידניים שלה ותיאור גרגרני של האזורים האדומים. הסדרה יוצרת למעשה עולם אמין ומעציב שמרגיש כאחד מוכר וגם מתקבל על הדעת.

Incorporated הוא צופה חובה עבור מעריצי הדרמות הדיסטופיות ומאלה שנהנים מסיפורי סיפורים מעוררי מחשבה. זה משלב פרשנות מתח, פעולה ופרשנויות חברתיות ליצירת נרטיב משכנע השומר על הצופים על קצה מושביהם. עם הנושאים והדמויות המרתקות שלה, הסדרה משאירה השפעה מתמשכת ומבקשת מהצופים להרהר בתוצאות הפוטנציאליות של חברה שנשלטת על ידי תאגידים.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

הון שלטון / Incorporated לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.2

  שנת פרסום: 2016–2017

  זמן ממוצע לפרק: 43 דקות