הסדרה: ההרעלות בסולסברי / The Salisbury Poisonings לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.8/5

תקציר ותיאור הסדרה

הרעלות סליסבורי היא מיני סדרת טלוויזיה טלוויזיונית אינטנסיבית ששודרה בשנת 2020. בהתבסס על אירועים אמיתיים, היא בוחנת את תקרית ההרעלה המזעזעת שהתרחשה בסליסבורי, אנגליה בשנת 2018. סדרה ארבעה חלקים זו לוקחת את הצופים למסע מרגש כמו שהיא מתעמק בעקבות ההרעלה והחקירה שלאחר מכן.

הסדרה מתחילה בהרעלת סרגיי סקריפל, מרגל רוסי לשעבר, ובתו יוליה. ההרעלה שולחת גלי הלם דרך הקהילה, והעיירה סליסבורי נזרקת במהירות לכאוס. כאשר הקורבנות נלחמים על חייהם, הרשויות מתערבבות כדי לקבוע את מקור הרעל ולהביא את המבצעים לדין.

הרעלות סליסבורי חורגת מהכותרות ומספקות מבט אינטימי לחייהם של אלה שנפגעו מהאירוע. הוא מתמקד בסיפורים האישיים של טרייסי דסקביץ ', מנהל בריאות הציבור עבור ווילטשייר, וסמל הבלש ניק ביילי, שנחשף גם הוא לסוכן העצב הקטלני בעת חקירת המקרה. חוסן ונחישותם להגן על קהילתם ולגלות את האמת מהווים את עמוד השדרה של הסדרה.

לאורך הסדרה, הצופים עדים ללחץ העצום העומד בפני שירותי החירום, המשטרה והממשלה כאשר הם פועלים ללא לאות כדי להכיל את המצב ולהבטיח את בטיחות הציבור. הסדרה מדגישה את האומץ והמסירות של האנשים המעורבים, שמסכנים את חייהם שלהם כדי להגן על אחרים.

הרעלות סליסבורי שופכות גם אור על השפעת האירוע על הקהילה המקומית. אזרחים רגילים מוצאים עצמם נקלעים למשבר שמעולם לא יכלו לצפות. כאשר פחד וחוסר וודאות אוחזים בעיירה, הסדרה בוחנת את חוסן ואחדותם של תושבי סליסבורי כשהם מתכנסים זה לזה כדי לתמוך זה בזה.

עם הצגתם הריאליסטית של האירועים, הרעלות סליסבורי מציעה חקירה מעוררת מחשבה של ההשלכות של משבר גדול לבריאות הציבור. זה מעלה שאלות חשובות לגבי ביטחון לאומי, תפקיד התקשורת וחוסן של קהילות מול מצוקות.

ההופעות בסדרה מצטיינות, עם תיאורים חזקים מהקאסט. אן-מארי דאף מספקת הופעה עוצמתית כטרייסי דסקביץ ', לוכדת את נחישותה וכוחה אל מול אתגרים מכריעים. רייף ספאל מביא עומק ורגש לתפקיד סמל הבלש ניק ביילי, ומציג את האגרה הפיזית והרגשית שהאירוע לוקח עליו.

הרעלות סליסבורי היא סדרה חובה לצפות עבור אוהדי פשע אמיתי ודרמות מרתקות. הוא מציע מסע שובה לב ורגשי באחד האירועים המשמעותיים ביותר בהיסטוריה הבריטית האחרונה. עם סיפורה המשכנע וההופעות החזקות שלה, סדרה זו בטח תשאיר השפעה מתמשכת על הצופים כשהיא בוחנת את הצד האנושי של אירוע הרסני.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

ההרעלות בסולסברי / The Salisbury Poisonings לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.2

  שנת פרסום: 2020

  זמן ממוצע לפרק: 58 דקות