הסדרה: ההיסטוריה המטורפת של העולם: חלק 2 / History of the World, Part II לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.6/5

תקציר ותיאור הסדרה

היסטוריה של העולם: חלק ב 'היא סדרת טלוויזיה שובה לב ומאירה עיניים המתעמק בשטיח העשיר של ההיסטוריה האנושית. בהשתתפות תקופות ויבשות שונות, סדרה זו נועדה לספק לצופים הבנה מקיפה של האירועים, התרבויות והאנשים שעיצבו את עולמנו.

הסדרה מתחילה בחקירה של תרבויות עתיקות, החל מהפירמידות המלכותיות של מצרים ועד החברות המתקדמות של מסופוטמיה ועמק האינדוס. הצופים יועברו אחורה בזמן כדי לחזות בעלייתם ונפילתם של אימפריות עוצמתיות כמו האימפריה הרומית, האימפריה הביזנטית והאימפריה האצטקית. באמצעות פרשנויות מומחים ויזואליות מדהימות, הסדרה מחיה את העולמות העתיקים הללו לחיים, שופכת אור על הישגיהם, המאבקים והמורשת המתמשכת שלהם.

להתקדם בזמן, תולדות העולם: חלק ב 'מתעמק בימי הביניים, תקופה המסומנת על ידי פיאודליזם, אבירות ומסעי הצלב. הצופים יקבלו תובנות על חייהם של אבירים, מלכים וצמיתים, כמו גם על האירועים המרכזיים שעיצבו את אירופה בתקופה סוערת זו. הסדרה בוחנת גם את תור הזהב האסלאמי, זמן של התקדמות אינטלקטואלית ומדעית רבה בעולם הערבי.

ככל שהסדרה מתקדמת, היא מתעמקת בעידן החקירה, תקופה שהייתה עדה למסעות גילוי אירופיים והתיישבות של אדמות חדשות. החל מהגעתו של כריסטופר קולומבוס לאמריקה ועד משלחותיהם של וסקו דה גמה ופרדיננד מגלן, הצופים יעידו על ההשפעה המרחיקה לכת של מסעות אלה על המולדת של החוקרים ועל העמים הילידים שהם נתקלו בהם.

היסטוריה של העולם: חלק ב 'בוחן גם את עידן ההשכלה, עידן טרנספורמטיבי שראה עליית התבונה, המדע והרעיונות המהפכניים. מהמהפכה הצרפתית למהפכה האמריקאית, הצופים יקבלו הבנה מעמיקה יותר של הכוחות הפוליטיים, החברתיים והאינטלקטואליים שעיצבו את העולם המודרני.

הסדרה לא נרתעת מלהיבקש מהפרקים האפלים יותר של ההיסטוריה, כמו סחר העבדים הטרנס -אטלנטי והשואה. על ידי התמודדות עם הרגעים הכואבים הללו, ההיסטוריה של העולם: חלק ב 'שואפת לטפח הבנה רבה יותר של היכולת האנושית הן להתקדמות והן לאכזריות.

בסופו של דבר, סדרה זו מבקשת לחבר את נקודות ההיסטוריה, וממחישות כיצד אירועים ואנשים מתקופות זמן ואזורים שונים קשורים זה לזה. על ידי הצגת נרטיב מקיף, ההיסטוריה של העולם: חלק ב 'מספק לצופים הערכה מעמיקה יותר למורכבות ולניואנסים של סיפורנו האנושי המשותף.

היסטוריה של העולם: חלק ב 'הוא סדרה חובה לחובבי ההיסטוריה וכל מי שסקרן בכוחות שעיצבו את עולמנו. באמצעות סיפור הסיפורים המרתק והמחקר הקפדני שלה, הסדרה מציעה מסע משכנע בזמן, חושפת את הניצחונות, הטרגדיות והמתחם של מורשות התרבויות בעבר.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

ההיסטוריה המטורפת של העולם: חלק 2 / History of the World

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 5.7

  שנת פרסום: 2023