הסדרה: הדרגולה של האחים בוולט: חפש את מפלצת העל הראשונה בעולם / The Boulet Brothers' Dragula: Search for the World's First Drag Supermonster לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

"הדרגולה של האחים בולט (2016)" היא סדרת ריאליטי ייחודית המשלבת באופן יצירתי את הנושאים של דראג, אימה ותחרות. המופע, שפותח על ידי אמני הדראג הפופולריים האחים בוולט, מציג תחרות ייחודית שבה אמני דראג מרקעים שונים מתחרים על התואר מפלצת הדראג הראשונה בעולם. כל מתמודד עובר סדרה של אתגרים מרתקים, המשלבים אלמנטים של אימה מבעית ואמנות פרפורמנס עצבנית, שדוחפים אותם לגבולות היצירתיים שלהם. האתגרים נעים בין עיצוב תלבושות מפחידות שערורייתיות לבימוי סצנות מוות משלהם – המצאה מחדש של ההיבטים הקונבנציונליים של טלוויזיה בריאליטי.

הסדרה, שמקורה ב-2016, מציעה נקודת מבט רעננה על סצנת הדראג, ומתרחקת ממופעי דראג מסורתיים ממוקדי יופי. במקום זאת, הוא חוגג את הגרוטסקי, המקומם והמפחיד תוך עידוד אינדיבידואליות וביטוי עצמי. האחים בוולט, עם הניסיון והאופי שלהם, מספקים דינמיקה מארחת מסקרנת, מספקים הדרכה תומכת בחלקים שווים וביקורת נוקבת.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

הדרגולה של האחים בוולט: חפש את מפלצת העל הראשונה בעולם / The Boulet Brothers' Dragula: Search for the World's First Drag Supermonster לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8.1

  שנת פרסום: 2022–2023

  זמן ממוצע לפרק: 48 דקות