הסדרה: הדקה התשעים / Eleventh Hour לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.5/5

תקציר ותיאור הסדרה

שעה אחת עשרה היא סדרת טלוויזיה מרתקת ומעוררת מחשבה ששודרה משנת 2008 עד 2009. דרמה מרגשת זו עוקבת אחר חייו של ד"ר ג'ייקוב הוד, ביו-פיזיקאי מבריק שגויס על ידי הממשלה לחקור ולמנוע איומים מדעיים העלולים להיות בעלי השלכות קטסטרופיות ו

ד"ר הוד, אותו מגלם רופוס סוול המוכשר, הוא מדען מסור שיש לו אינטלקט שאין שני לו ויכולת ייחודית לראות דפוסים וקשרים שאחרים מפספסים. עם מוחו החריף ונחישותו הבלתי מעורערת, הוא מוטל לפתור מקרים מורכבים ודחופים הכרוכים בהתקדמות מדעית מתקדמת, ביו-טרור ותעלומות מדעיות אחרות.

כל פרק של שעה אחת עשרה מציג מקרה חדש ומסקרן עבור ד"ר הוד להתפרק. מניסויים הנדסיים גנטיים השתבשו לנגיפים קטלניים על סף השחרור, עליו להשתמש במומחיות ובאינטואיציה שלו כדי לחשוף את האמת ולהציל חיים. עם השעון מתקתק, ד"ר הוד ובן זוגו, הסוכנת המיוחדת של ה- FBI, רייצ'ל יאנג (בגילומה של מארלי שלטון), מירוץ נגד הזמן כדי למנוע אסון ולהגן על החברה מפני הסכנות של התקדמות מדעית שלא נבדקה.

הסדרה בוחנת לא רק את ההיבטים המרתקים של החקירה המדעית אלא גם מתעמקת בהשלכות האתיות והמוסריות של ההתקדמות המדעית. שעה אחת עשרה מעלה שאלות מעוררות מחשבה לגבי אחריותם של המדענים וההשלכות הפוטנציאליות של מעשיהם. הוא בוחן את הגבול הדק בין התקדמות לסכנה, ומדגיש את הצורך בשיקולים אתיים ואת החשיבות של איזון בין ההתקדמות המדעית לרווחת האנושות.

הדמות של ד"ר הוד היא אינדיבידואל מורכב ואניגמטי. ככל שהסדרה מתקדמת, הצופים מקבלים הצצות אל עברו הבעייתי והשדים האישיים שהוא מתמודד איתם. למרות הברק שלו, ד"ר הוד אינו ניתן לניתוח, והפגיעויות שלו הומנימו אותו, מה שהופך אותו לגיבור יחסי ומשכנע.

שעה אחת -עשר שובה את הקהל עם סיפור הסיפורים החכם, קווי העלילה המותחים והופעות חזקות. הסדרה משלבת בצורה חלקה אלמנטים של ז'אנרים מדע בדיוני, דרמת פשע וז'אנרים מותחנים, ויוצרת חווית צפייה ייחודית ושובהנית. הכימיה בין רופוס סוול למארלי שלטון מביאה עומק ואותנטיות לדינמיקה בין ד"ר הוד לסוכן יאנג, ומוסיפה שכבה רגשית לסיפור האינטנסיבי שכבר.

עם הנושאים המעוררים מחשבה, סיפורי סיפורים מרתקים ודמויות משכנעות, השעה האחת עשרה היא סדרה חובה לצפייה עבור מעריצי המדע הבדיוני, דרמות פשע וטלוויזיה מותחת. זה מאתגר את הצופים לשקול את הסכנות הפוטנציאליות של התקדמות מדעית ואת האחריות האתית שמגיעות איתה. שעה אחת -עשרה היא נסיעה ברכבת הרים של מתח ותככים שישאירו את הקהל על שפת מושביהם, ומחכה בשקיקה לתעלומה המדעית הבאה הממתינה לפירוק על ידי ד"ר הוד.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

הדקה התשעים / Eleventh Hour לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.2

  שנת פרסום: 2008–2009

  זמן ממוצע לפרק: 45 דקות