הסדרה: הבן האובד / Prodigal Son לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

Son Prodigal הוא סדרת דרמת פשע מרתקת ואינטנסיבית ששודרה משנת 2019 עד 2021. המופע עוקב אחר חייו של מלקולם ברייט, פרופיל פלילי עם רקע ייחודי. מלקולם הוא בנו של רוצח סדרתי ידוע לשמצה, ד"ר מרטין וויטלי, הידוע גם בשם "המנתח". למרות חינוךו הטראומטי, מלקולם משתמש בידע שלו במוח הפלילי כדי לעזור ל- NYPD לפתור מקרי רצח מורכבים.

הסדרה מתעמקת בדינמיקה המורכבת של המשפחה הבהירה ובוחנת את האגרה הפסיכולוגית שיש לו חינוך של מלקולם עליו. בילדותו הוא היה עד לפשעיו הנוראים של אביו ובסופו של דבר היה אחראי להפוך אותו למשטרה. חוויה טראומטית זו הותירה את מלקולם מצולק ונאבק בבריאות הנפש שלו.

המומחיות של מלקולם בפרופיל פלילי הופכת אותו לנכס שלא יסולא בפז ל- NYPD. הוא משתתף עם הבלש גיל ארויו, חוקר מנוסה שמכיר ביכולות הייחודיות של מלקולם. יחד הם מתמודדים עם סדרה של מקרי רצח איומים ותמוהים שלעתים קרובות יש קשר אישי לעברו של מלקולם.

לאורך הסדרה, מלקולם מתמודד עם הדחפים והקרבות האפלים שלו כנגד הופך כמו אביו. לעתים קרובות הוא מחפש טיפול מד"ר ויויאן קפשו, פסיכיאטר מבריק ולא שגרתי שעוזר לו לנווט את השדים הפנימיים שלו. ד"ר קפשו מאמינה כי חוויותיו וחינוךו של מלקולם מעניקים לו תובנה נדירה לגבי מוחם של הרוצחים, אך היא גם דואגת לאגרה שהיא מקבלת את רווחתו הנפשית.

ככל שהסדרה מתקדמת, מערכות היחסים של מלקולם עם משפחתו ועמיתיו מתוחים יותר ויותר. אחותו, איינסלי, היא עיתונאית מצליחה שנאבקת עם הקסם שלה מפשעיהם של אביהם. אמם, ג'סיקה, היא חברתית עוצמתית שמנסה לשמור על חזית של נורמליות למרות הסודות האפלים המקיפים את משפחתה.

הבן האובדני משלב אלמנטים של פרוצדוראליה פשע מסורתית עם יסודות מותחנים פסיכולוגיים. המופע בוחן את הקווים המטושטשים בין טוב לרע, כאשר מלקולם נלחם ללא הרף על החושך הפנימי שלו תוך ניסיון להביא רוצחים לדין. הסדרה מתעמקת גם בנושאי הטבע לעומת טיפוח וההשפעה של טראומה על נפשו של האדם.

עם הדמויות המשכנעות שלה, תעלומות רצח מורכבות וחקירת הנפש האנושית, בן אילד שובה את הצופים מתחילתו ועד סופו. הסדרה שומרת על קהלים על קצה מושביהם כשהם עוקבים אחר מסעו של מלקולם כדי לחשוף את האמת על משפחתו ועל עצמו.

הערה: ספירת המילים של התוכן ללא כותרות וכותרות היא 342 מילים.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

הבן האובד / Prodigal Son לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.7

  שנת פרסום: 2019–2021

  זמן ממוצע לפרק: 44 דקות