הסדרה: הבור / The Pit/Çukur לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

Çukur היא סדרת טלוויזיה טורקית ששודרה משנת 2016 עד 2021. מוגדרת באיסטנבול, המופע נסוב סביב משפחת קוקוביי ומעורבותם בעולם המחתרת של צ'וקור, שכונה הידועה בפעילותה הפלילית ומאבקי הכוח.

הסדרה מתחילה בהצגת משפחת קוקובלי, בהובלת אידריס קוקובלי, שהוא ראש המשפחה ושליט צ'וקור. אידריס הוא דמות מכובדת וחוששת בשכונה, הידועה בהשפעתו ובשליטתו על הפעילות הפלילית באזור. בניו, סלים וימאק, מעורבים גם הם בעסק המשפחתי וממלאים תפקידים משמעותיים בשמירה על מורשת אביהם.

ככל שהסיפור מתקדם, הצופים מוצגים בפני דמויות שונות שהם בעלי ברית או אויבים של משפחת קוקובלי. דמויות אלה כוללות את ורטולו, חבר נאמן של המשפחה שהופך לחבר מהימן במעגל הפנימי, ומדל, חבר ילדות של יאמאק שהופך ליריבה. הסדרה בוחנת גם את מערכות היחסים הרומנטיות במשפחה, כאשר ימאק מתאהב בסנה, בת למשפחה יריבה.

הסכסוך המרכזי של הסדרה נסוב סביב מאבקי הכוח בתוך צ'וקור. ככל שאיידריס מתבגרים, בניו, סלים וימאק, מתחילים להתמודד על שליטה על השכונה. זה מוביל לסכסוכים פנימיים במשפחה כמו גם לאיומים חיצוניים מצד משפחות וכנופיות יריבות. על משפחת Kocovali לנווט באתגרים אלה תוך התמודדות עם בגידות וטרגדיות אישיות.

Çukur ידוע בזכות קווי העלילה העזים והעמוסים שלו. הסדרה משלבת אלמנטים של פשע, דרמה ורומנטיקה כדי ליצור נרטיב משכנע השומר על הצופים על קצה מושביהם. המופע מתעמק גם במערכות היחסים המורכבות בין הדמויות, בוחן נושאים של נאמנות, קשרים משפחתיים והשלכות של מעשיו של האדם.

לאורך כל ריצתו, צוקור צבר בסיס מעריצים גדול ומסור הן בטורקיה והן בינלאומית. הסדרה זכתה לשבחים על הופעותיה החזקות, סיפור העלילה המרתק וערכי הפקה גבוהים. זה הפך לאחת הדרמות הטורקיות הפופולריות ביותר בתקופתה, ושובה את הקהל עם פיתולי העלילה המותלים ורגעי הרגש.

Çukur היא סדרה הבוחנת את הבטן האפלה של שכונה ומורכבות המשפחה והכוח. עם סיפורי הסיפורים המרתקים והדמויות המפותחות שלה, המופע מציע חווית צפייה מרתקת ומופלאה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

הבור / The Pit/Çukur לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.5

  שנת פרסום: 2016–2021

  זמן ממוצע לפרק: 2 שעות