הסדרה: הבורחים / Runaways לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.6/5

תקציר ותיאור הסדרה

Runaways היא סדרת טלוויזיה שובה לב ומרגשת שהעלה לראשונה בשנת 2017 והסתיימה בשנת 2019. בהתבסס על צוות גיבורי העל של מארוול קומיקס באותו שם, התוכנית לוקחת את הצופים במסע רכבת הרים מלאה במסתורין, אקשן וחרבות בגיל העשרה.

הסדרה סובבת סביב קבוצה של שישה בני נוער שמגלים כי הוריהם חברים בארגון רב עוצמה ומרושע המכונה "הגאווה". מול ההתגלות המזעזעת הזו, בני הנוער מחליטים להתחבר ולברוח מחייהם המיוחסים כדי לחשוף את האמת שמאחורי מעשיהם של הוריהם.

ככל שהסדרה מתקדמת, הבריחים מוצאים את עצמם במנוסה, כל הזמן מתחמקים מהוריהם ואת החוק. עליהם לנווט ביכולות החדשות שלהם, במערכות יחסים מורכבות ובנושאים אישיים תוך ניסיון לחשוף את סודות הגאווה. כל דמות מביאה לקבוצה מערך ייחודי של מיומנויות ותכונות אישיות, מה שמאפשר צוות אנסמבל דינאמי ומגוון.

ה- Runaways מורכב משש דמויות ראשיות, שלכל אחת מהן רקע ויכולות מובחנות משלהם. אלכס וילדר, גאון אסטרטגי, משמש כמנהיג דה -פקטו של הקבוצה. ניקו מינורו מחזיקה בצוות המיסטי של אחד, המעניקה את כוחותיה המדהימים. דיקן קרולינה הוא הכלאה זרה-אנושית עם היכולת לתפעל אור. צ'ייס שטיין הוא ג'וק מנוסה בטכנולוגיה שמחזיק כפפות עוצמתיות. לגרט יורקים, פעיל חברתי, יש קשר טלפתי עם דינוזאור מהונדס גנטית בשם Old Lace. לבסוף, מולי הרננדז הוא החבר הצעיר ביותר, בעל כוח על -אנושי.

לאורך כל הסדרה, ה- Runaways נתקלים במכשולים ואויבים רבים, כולל הוריהם שלהם. הגאווה, קבוצת אנשים משפיעים ועשירים, לא תעצור בשום דבר כדי לשמור על כוחם ולהגן על סודותיהם האפלים. כאשר בני הנוער מתעמקים יותר בתעלומות סביב הגאווה, הם חושפים אמיתות מזעזעות על עברם של הוריהם ועל מידת כוחותיהם האמיתית.

בזמן המנוסה, הבריחים מהווים בריתות עם אנשים צעירים אחרים שהושפעו ממעשי הגאווה. יחד הם מהווים התנגדות ונלחמים נגד הארגון המושחת, נחושים להפיל אותם ולהציל את העולם מתוכניותיהם המרושעות.

Runaways בוחנים נושאים של חברות, זהות ומאבק בין טוב לרע. הסדרה מתעמקת במורכבות חיי העשרה, ומציגה את הצמיחה האישית של הדמויות והתפתחותם כאשר הם מנווטים את האתגרים של היותם בני נוער וגם גיבורי על.

עם קו העלילה המשכנע שלה, דמויות מפותחות, ויזואלים מדהימים, Runaways שובה את הקהל עם התערובת של פעולת גיבורי העל והדרמה המתקרבת. הסדרה שומרת על הצופים על קצה מושביהם, מצפים בשקיקה לכל טוויסט חדש ולהפוך את המסע של בני הנוער אחר צדק.

לסיכום, Runaways היא סדרה חובה המשלבת ריגושים של גיבורי-על עם מאבקים מתבגרים קשורים. עם העלילה המרתקת, הדמויות המגוונות והנושאים המעוררים מחשבה, סדרת הטלוויזיה הזו מציעה קחון רענן ומרגש על ז'אנר גיבורי העל.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

הבורחים / Runaways לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.9

  שנת פרסום: 2017–2019

  זמן ממוצע לפרק: 1 שעות