הסדרה: דרקולה / Dracula לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.3/5

תקציר ותיאור הסדרה

דרקולה היא סדרת טלוויזיה מרגשת ושובה לב ששודרה משנת 2013 עד 2014. נקבעה בסוף המאה ה -19, הסדרה לוקחת את הצופים למסע חשוך ומעוות אל עולמו של הערפד הידוע לשמצה, דרקולה.

הסדרה מציגה בפנינו את הדמות האניגמטית והמפתה של דרקולה, אותה מגלמת צוות שחקנים מוכשר וכריזמטי. דרקולה, האורבת בצללים כבר מאות שנים, מחליטה להופיע ולהסתנן לחברה בלונדון במסווה של יזם אמריקני בשם אלכסנדר גרייסון. עם קסםו ללא דופי ובהילה המסתורית שלו, דרקולה הופכת במהרה לשיחת העיירה, ושובה את גברים ונשים כאחד כאחד.

ככל שהסדרה מתקדמת, אנו מתעמקים יותר בעבר המורכב והמייסרים של דרקולה. אנו מגלים שהוא מונע על ידי נקמה, ומבקש להשמיד את מי שעברו אותו לפני מאות שנים. לצד מסעו אחר הנקמה, דרקולה מוצא את עצמו מתאהב באישה בשם מינה מוריי, הדמייה בולטת לאשתו המנוחה. אהבתם האסורה מוסיפה אלמנט אינטנסיבי ונלהב לסיפור, כאשר דרקולה נלחמת ברצונותיו שלו ואת הכוחות האפלים המאיימים לקרוע אותם.

הסדרה מתעמקת גם בחברה הסודית המכונה מסדר הדרקון, קבוצה האחראית על ייסורו וסבלו של דרקולה. המונע על ידי המניעים האפלים שלהם, הסדר מבקש לשמור על כוחם ושליטתם בחברה, אפילו במחיר של חייהם התמימים. דרקולה מסתבכת במשחק קטלני של חתול ועכבר עם המסדר, כשהוא מבקש לפרק את השפעתם ולהגן על אלה שאכפת לו.

לאורך הסדרה, הצופים מתייחסים לתיאור מדהים ואטמוספרי של לונדון הוויקטוריאנית. העיצובים והתלבושות של הסט מעבירים אותנו אחורה בזמן, ומשקיעים אותנו בעולם הגותי והמקברי של דרקולה. הסדרה משלבת באורח אלמנטים של אימה, רומנטיקה ומסתורין, ומחזיקת את הצופים על קצה מושביהם כאשר הם חושפים את סודותיו ואת מעצבי דרקולה ואת סדר הדרקון.

דרקולה היא סדרה הבוחנת נושאים של אהבה, נקמה ומאבק נצחי בין טוב לרע. הוא מציג תיקון רענן וייחודי על סיפור הערפד הקלאסי, ונושם חיים חדשים לדמותו האייקונית של דרקולה. עם קו העלילה המשכנע שלה, הופעות יוצאת דופן, ויזואליות מדהימות, דרקולה היא צופה חובה עבור מעריצי הז'אנר וכל מי שמחפש חווית טלוויזיה מרתקת ושובה לב.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

דרקולה / Dracula לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.3

  שנת פרסום: 2013–2014

  זמן ממוצע לפרק: 43 דקות