הסדרה: דרג את האקס / Ex-Rated with Andy Cohen לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

לשעבר עם אנדי כהן היא סדרת טלוויזיה פורצת דרך המתעמקת בנושא האינטימי והטאבו של מערכות יחסים ומין. בהנחיית אנדי כהן הכריזמטי, מופע זה לוקח את הצופים למסע שובה לב דרך העליות והירידות של היכרויות מודרניות, בוחן את האתגרים, הניצחונות וכל מה שביניהם.

בכל פרק, מדורגת לשעבר עם אנדי כהן כוללת מגוון מגוון של אנשים שהיו בעבר במערכות יחסים רומנטיות. מאוהבים לשעבר לבנים לשעבר, המופע מפגיש אנשים ששיתפו קשרים אינטימיים בעבר. באמצעות שיחות גלויות וחושפות, אנשים אלה נפתחים על חוויותיהם, משתפים את נקודת המבט שלהם על מה השתבש ומה שלמדו מיחסי העבר שלהם.

הסדרה חורגת מהפורמט הראשי של היכרויות מציאות טיפוסיות על ידי התעמקות במורכבות של רגשות אנושיים והדינמיקה המעצבת את האינטראקציות הרומנטיות שלנו. מדורגת עם אנדי כהן שואפת לפרק טאבו חברתי סביב מין ומערכות יחסים, ולעודד דיונים פתוחים וכנים בנושאים הנחשבים לרוב מחוץ לתחום.

לאורך הסדרה, אנדי כהן, הידוע בסגנון האירוח המרתק שלו וביכולתו להוציא את האמת, מנחה את השיחות הללו ברגישות והומור. הוא יוצר מרחב בטוח למשתתפים לחלוק את סיפוריהם, ויוצר סביבה שמטפחת הבנה וצמיחה.

מדורגת לשעבר עם אנדי כהן כוללת גם עצות מומחים של מטפלים וסקסולוגים ידועים המספקים תובנות והדרכה יקרי ערך. אנשי מקצוע אלה מציעים את המומחיות שלהם בנושאים כמו תקשורת, אמון, אינטימיות והשתקפות עצמית, ומסייעים למשתתפים ולצופים להשיג הבנה מעמיקה יותר של מורכבות מערכות היחסים.

הסדרה לא עוסקת רק בחקר מערכות יחסים בעבר אלא גם מתמקדת בצמיחה אישית ובגילוי עצמי. המשתתפים מעודדים להרהר במעשיהם והתנהגויותיהם שלהם, מה שמאפשר להם לקבל תובנות חשובות לגבי דפוסים ונטיות משלהם. בתהליך זה הם מסוגלים ללמוד מטעויות העבר שלהם ולבצע שינויים חיוביים במערכות היחסים העתידיות שלהם.

לשעבר עם אנדי כהן היא סדרה מעוררת מחשבה ומעוררת עיניים שמטרתה לאתגר נורמות חברתיות ולקדם שיחות בריאות על מין ומערכות יחסים. על ידי הצגת אנשים אמיתיים עם חוויות אמיתיות, המופע מספק מבט יחסי ואותנטי למורכבות של היכרויות מודרניות.

עם סיפורי הסיפורים המשכנעים, המארח המארח והייעוץ המומחים שלה, המדורג לשעבר עם אנדי כהן מציע לצופים חווית צפייה ייחודית ומאירה עיניים. בין אם אתה רווק, במערכת יחסים, או שחוויתי את השיאים והורדות של אהבה, סדרה זו בטוחה לשבת ולהדהד את הקהל של כל הרקע.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

דרג את האקס / Ex-Rated with Andy Cohen לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 5.4

  שנת פרסום: 2021

עוד סדרות שיכולות לעניין אותך...