הסדרה: דרגון בול סופר / Dragon Ball Super לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

דרקון בול סופר: דורגון בורו צ'ו היא סדרת אנימה מרגשת וארוזת פעולה העוקבת אחר הרפתקאותיהם של גוקו וחבריו כשהם מתמודדים עם אתגרים ואויבים חדשים במסע שלהם להגן על היקום. סדרה זו משמשת ביקום של דרקון בול, משמשת סרט המשך ישיר לדרגון בול Z ומתרחשת לאחר התבוסה של מג'ין בו.

הסדרה מתחילה בהצגתו של בארוס, אל ההרס, שמתעורר מתרדמתו הארוכה ומתכוונת למצוא את האל הסופר סאיאן האגדי. גוקו ובני בריתו חייבים לרתום את כוחותיהם ולהתמודד עם קרב עז כדי למנוע מבארוס להשמיד את כדור הארץ. מפגש זה מציג רמה חדשה לגמרי של כוח ויכולות, שכן גוקו ווגטה שואפים להגיע לגבהים חדשים ולפתוח את מלוא הפוטנציאל שלהם.

ככל שהסדרה מתקדמת, מופיעים איומים חדשים, כולל טורניר הגוקו השחור החזק והאניגמטי וטורניר היקום המקביל המכונה טורניר הכוח. ההימור גבוה מתמיד מכיוון שגוקו וחבריו חייבים להתחרות נגד לוחמים מיקומים אחרים כדי להימנע מהמחיקה של היקום שלהם. לאורך הדרך הם נתקלים בבעלות ברית חדשות, כמו היקום 6 סאיאנים, קבבה וקאוליפה, ומתמודדים מול מתנגדים אימתניים כמו ג'ירן, ​​הלוחם החזק ביותר במולטי -גוונים.

דרקון בול סופר: דורגון בורו צ'ו בוחן נושאים של חברות, נחישות ומרדף אחר כוח אינסופי. הסדרה מתעמקת במערכות היחסים המורכבות בין דמויות לצמיחה האישית שלהן כשהם דוחפים את גבולותיהם כדי להגן על יקיריהם ועל היקום. זה גם מתעמק בתוצאות הכוח והאחריות שמגיעות אליו, שכן גוקו וחבריו חייבים לאזן בין רצונם לכוח עם הצורך להגן ולשמור על עולמם.

סגנון האנימציה של דרקון בול סופר: דורגון בורו צ'ו הוא תוסס ודינאמי, ומביא לחיים את הקרבות העזים והאנרגיה הנפוצה של הסדרה. רצפי הלחימה מדהימים מבחינה ויזואלית, ומציגים את טכניקות הלחימה הייחודיות של הדמויות ומהלכי החתימה. הסדרה משלבת גם אלמנטים של הומור וקלילות, ומאזנת את הרגעים הרציניים להקלה קומית.

דרקון בול סופר: דורגון בורו צ'ו שובה את הקהל עם קו העלילה המרתק שלו, דמויות בלתי נשכחות וקרבות אפיים. זה פונה גם לאוהדים הוותיקים של הזכיינית של דרקון בול וגם למצטרפים החדשים, ומציעים המשך רענן ומרגש של הסדרה האהובה. עם התמהיל של הפעולה העזה, רגעים מכל הלב וחקירת יקום הכדור הדרקון, הסדרה הזו היא צופה חובה לכל חובב אנימה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

דרגון בול סופר / Dragon Ball Super לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8.3

  שנת פרסום: 2015–2018

  זמן ממוצע לפרק: 24 דקות