הסדרה: דרגון בול ג'י טי / Dragon Ball GT לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.4/5

תקציר ותיאור הסדרה

Dragon Ball GT: דורגון Bôru Jîtî היא סדרת טלוויזיה אנימה יפנית ששודרה משנת 1996 עד 1997. זהו סרט ההמשך לסדרת Dragon Ball Z הפופולרית ומבוססת על המנגה שנוצרה על ידי אקירה טוריאמה.

הסדרה מתרחשת חמש שנים לאחר אירועי דרגון בול ז. הסיפור עוקב אחר גוקו, הגיבור הראשי, שהפך חזרה לילד על ידי הכוכב השחור הדרקון בולס. ממצאים מיסטיים אלה נוצרו על ידי Namekian, Kami, ויש להם את הכוח להעניק כל משאלה. עם זאת, יש להם גם צד אפל – אם הם לא יוחזרו לכדור הארץ תוך שנה, כדור הארץ יתפוצץ.

גוקו, יחד עם נכדתו פאן וגזעים, יוצאים למסע למצוא את כדורי הדרקון השחורים המפוזרים ומונעים את חורבן האדמה. המסע שלהם לוקח אותם לכוכבי לכת וממדים שונים, שם הם נתקלים באויבים עוצמתיים וחושפים את סודות כדורי הדרקון.

לאורך הסדרה, גוקו וחבריו מתמודדים מול אויבים אימתניים, כמו מוטציות המכונה, בהובלת ד"ר מיו הנבל. הם גם נתקלים בתינוק טפיל ההטלה, המבקש לנקום בסאיאנים על חורבן הגזע שלו. כאשר הקרבות מסלימים, על גוקו להתחבר לכוחו הנסתר ולהפוך לצורתו Super Saiyan 4 כדי להתגבר על יריבים אלה.

Dragon Ball GT: דורגון Bôru Jîtî בוחן נושאים של גאולה, ידידות והתוצאות של חבלה עם חפצים חזקים. זה מתעמק ביחסים המורכבים בין הדמויות לצמיחה האישית שלהן כשהם מתמודדים עם אתגרים שונים. הסדרה מציגה גם דמויות חדשות, כמו הלוחם Saiyan Uub, שהופך לדמות מרכזית בפרקים המאוחרים יותר.

אחד ההיבטים הבולטים של Dragon Ball GT הוא עזיבתו מסדרת הדרקון בול והדרקון בול Z המקורית. סגנון האנימציה עבר שינוי משמעותי, ואימץ אסתטיקה תוססת וצבעונית יותר. הסדרה משלבת גם אלמנטים קומיים יותר, ומספקת איזון בין קרבות ארוזים לפעולה לרגעים קלילים.

Dragon Ball GT: דורגון בורו ג'יטי קיבל ביקורות מעורבות מצד מעריצים ומבקרים. חלקם שיבחו את הסדרה על פיתוח הדמות שלה וקרבות אפיים, בעוד שאחרים מתחו ביקורת על עזיבתה מקאנון הדרקון בול המבוסס. עם זאת, זה נשאר חלק חשוב בזכיינית הכדור הדרקון וממשיך ליהנות מהם על ידי המעריצים ברחבי העולם.

לסיכום, Dragon Ball GT: דורגון Bôru Jîtî הוא המשך מרתק של סאגת הכדור הדרקון. עם קו העלילה הייחודי, הדמויות הבלתי נשכחות והקרבות האינטנסיביים שלה, הוא מציע חוויה מרגשת ומבדרת עבור המעריצים החדשים והוותיקים של הסדרה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

דרגון בול ג'י טי / Dragon Ball GT לצפייה ישירה

פרטי הסדרה