הסדרה: די. גריי-מן / D.Gray-man לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.2/5

תקציר ותיאור הסדרה

D.Gray-Man היא סדרת אנימה שובה לב וארוזת פעולה ששודרה משנת 2006 עד 2008. שוכנת בעולם שנקבע על ידי יצורים על טבעיים המכונה אקומה, הסדרה עוקבת אחר מסעו של אלן ווקר, מגרש מגרש צעיר עם עבר טרגי.

הסיפור מתרחש במאה ה -19, שם המסדר השחור, ארגון של מגרשי השדים, נלחם נגד המילניום ארל וצבא אקומה שלו. אקומה אלה נוצרת על ידי הארל באמצעות נשמות המנוח ונשלטות על ידיו כדי להפיץ כאוס והרס. המשימה של המסדר השחור היא לאתר תמימות, חומר אלוהי עם הכוח להילחם באקומה ולהשמיד אותם.

אלן ווקר, גיבור הסדרה, בעל יכולת ייחודית. הוא מגרש מגרש השדים שמפנה נשק המכונה כלי הנשק האנטי-אקומה, שלוקח צורה של יד טועה ענקית. עינו השמאלית של אלן מחזיקה גם בכוח מסתורי המאפשר לו לראות את הנשמות שנלכדו בתוך האקומה. עם יכולותיו החדשות, אלן מצטרף לסדר השחור והופך למגרש שדים על מנת להגן על האנושות מפני האקומה ולמצוא את אדונו החסר, הגנרל קרוס מריאן.

ככל שהסדרה מתקדמת, אלן וחבריו מגרשי השדים נתקלים באתגרים ויריבים שונים. הם מתמודדים עם משפחת נח החזקה, קבוצת בני אדם שעשו הסכמים עם המילניום ארל ובעלי יכולות ייחודיות משלהם. נחיות אלה נחושות להחיות את הנשק האולטימטיבי של ארל, "הלב", שיכול להביא לסוף העולם.

לאורך הסדרה מפותחת הדמות של אלן, ועברו נחשף בהדרגה. הוא נאבק בזהותו שלו ובנטל עינו השמאלית הארורה. כשהוא נלחם לצד חבריו, הוא יוצר קשרים וחברויות עמוקים, ומוצא נחמה ומטרה בתפקידו כגורם השדים.

D.Gray-Man לא רק מציע קרבות מרתקים ואינטנסיביים בין מגרשי השדים לאקומה, אלא שהוא גם בוחן נושאים עמוקים יותר של גאולה, הקרבה ותוצאות מעשיו של האדם. הסדרה מתעמקת באזורי המלחמה האפורים המוסריים ובבחירות שאנשים צריכים לעשות כדי להגן על אלה שהם אוהבים.

עם קו העלילה המשכנע שלה, דמויות מפותחות ואנימציה מדהימה, D.Gray-Man הוא צופה חובה עבור מעריצי הז'אנרים העל-טבעיים והפעולה. הוא משלב אלמנטים של מסתורין, פנטזיה ודרמה כדי ליצור נרטיב ייחודי ומרתק אשר ישמור על הצופים מחובר מתחילתו ועד סופו.

בין אם אתה מעריץ של המנגה המקורית או חדש בעולם D.Gray-Man, סדרת האנימה הזו מציעה הרפתקה שובה לב ומרגשת שתשאיר אתכם לחכות בשקיקה לכל פרק חדש.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

די. גריי-מן / D.Gray-man לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.7

  שנת פרסום: 2006–2008

  זמן ממוצע לפרק: 30 דקות