הסדרה: דיפ סטייט / Deep State לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.6/5

תקציר ותיאור הסדרה

State State היא סדרת מותחן פוליטית מרתקת ואינטנסיבית המתעמקת בעולם העכורים של ריגול, מאבקי כוח וקונספירציה. המופע, שנקבע בימינו, עוקב אחר מעלליו של מקס איסטון, סוכן מודיעין בריטי לשעבר שנמשך באי רצון לעולם המסוכן של הריגול.

הסדרה מתחילה בכך שמקס חי חיים אידילי לכאורה בפירנאים הצרפתים, לאחר שהשאיר את עברו הסמוי מאחוריו. עם זאת, קיומו השלווה מתנפץ כאשר הוא מקבל קריאה מציקה מבנו המנוכר, הארי. מקס מגלה במהירות כי הארי, שהוא גם מרגל לשעבר, נהרג בנסיבות מסתוריות תוך חקירת קונספירציה עולמית.

מונע על ידי צער ורצון לצדק, מקס יוצא למשימה אישית לחשוף את האמת מאחורי מות בנו. כאשר הוא מתעמק בחקירה, הוא מסתבך ברשת של רמאות, בגידה וצלבים כפולים. מקס מבין במהרה שרצח בנו הוא רק קצה הקרחון, וכי ארגון רב עוצמה וחמקמק המכונה המדינה העמוקה הוא בלב הקונספירציה.

הסדרה בוחנת את הרעיון של מדינה עמוקה מוצלת, רשת נסתרת של אנשים משפיעים שמפעילים אירועים עולמיים לרווח שלהם. כאשר מקס מתפרק את שכבות הארגון החשאי הזה, הוא מגלה כי טווח ההגעה שלו משתרע הרבה מעבר למה שהוא יכול היה לדמיין אי פעם. עם כל התגלות, מקס הופך להיות נחוש יותר לחשוף את המדינה העמוקה ולהביא את חבריה לדין.

State State היא לא רק סדרה מרגשת עמוסת פעולה, אלא גם חקירה מעוררת מחשבה של המורכבות המוסרית של הריגול והתעללות בכוח. זה מעלה שאלות על הקווים המטושטשים בין טוב לרע, נאמנות ובגידה, והקרבנות אנשים מוכנים לעשות בשם הביטחון הלאומי.

המופע מתהדר בקאסט מהממים, בהובלת מארק סטרונג בתפקיד מקס איסטון. הצגתו של סטרונג על מרגל לשעבר מסוכסך ורדוף רוחות מוסיפה עומק וניואנס לדמות. צוות השחקנים התומך כולל שחקנים מוכשרים כמו ג'ו דמפי, קארימה מקאדמס ואליסטר פיטרי, המספקים הופעות משכנעות המשפרות עוד יותר את תככים ומתח של הסדרה.

עם העלילה הגבוהה שלה, הדמויות המורכבות וסיפורי הסיפורים המעוצבים במומחיות, Deep State שומר על הצופים על קצה מושביהם מתחילתו ועד סופו. הסדרה מציעה נסיעה מרגשת בעולם המוצל של הריגול, שם שום דבר לא נראה ואמון הוא מצרך נדיר.

מדינת עמוק היא צפייה חובה עבור אוהדי מותחנים פוליטיים ודרמות ריגול. זה משלב פעולה דופק לב עם נושאים מעוררי מחשבה, מה שהופך אותה לסדרה בולטת בז'אנר. בין אם אתה חובב תיאוריות קונספירציה או פשוט ליהנות ממותחן מבוצע היטב, Deep State בטח תשבית ולבדר.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

דיפ סטייט / Deep State לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.1

  שנת פרסום: 2018–2019

  זמן ממוצע לפרק: 45 דקות