הסדרה: דבס / Devs לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.7/5

תקציר ותיאור הסדרה

Devs הוא מיני-סדרת טלוויזיה מעוררת מחשבה ומכופף מחשבה שהועלה לראשונה בשנת 2020. נוצר על ידי אלכס גרלנד, המוח המוח מאחורי סרטים שזכו לשבחים ביקורתיים כמו אקס מכינה והשמדה, Devs מתעמק לתחומי הטכנולוגיה, הדטרמיניזם והטבע של המציאות.

הסדרה, שנקבעה בלב עמק הסיליקון, עוקבת אחר סיפורה של לילי צ'אן, מהנדסת תוכנה צעירה העובדת בחברת טק יוקרתית בשם Amaya. חייה של לילי מקבלים תפנית דרמטית כאשר החבר שלה, סרגיי, נעלם באופן מסתורי לאחר שהצטרף לחטיבת Devs הסודית בתוך עמאיה. לילי מונעת על ידי הצורך שלה בתשובות, יוצאת למסע כדי לחשוף את האמת מאחורי היעלמותו של סרגיי ופרויקט Devs האניגמטי.

כאשר לילי מתעמקת יותר בעולם של Devs, היא מגלה שהחלוקה מובלת על ידי היער המבריק והחיניני, המוצג על ידי ניק אופרמן יוצא הדופן. יער הוא גאון טק שמאמין בדטרמיניזם, הפילוסופיה כי כל מה שביקום מוגדר מראש וכי רצון חופשי הוא בסך הכל אשליה. בעזרת הצוות שלו, כולל קייטי המוכשרת והמסתורית, אותה מגלמת אליסון פיל, יצר יער מחשב קוונטי שיכול לחזות במדויק את העבר והעתיד בדיוק מדהים.

הסדרה בוחנת שאלות פילוסופיות עמוקות סביב אופי הקיום, הדטרמיניזם וגבולות הידע האנושי. זה מאתגר את הבנתנו את המציאות ואת תפקיד הטכנולוגיה בעיצוב חיינו. Devs מעלה שאלות מעוררות מחשבה לגבי גבולות הסוכנות האנושית, ההשלכות האתיות של טכנולוגיה חזויה וההשלכות של חבלה עם מרקם היקום.

Devs מהמם מבחינה ויזואלית ומעוצבת בקפדנות, מוציאים את הצופים למסע מהפנט חזותי. הסדרה משלבת סינמטוגרפיה מדהימה עם ציון יפהפה להפליא, ויוצרת חוויה ענקית ואטמוספרית השומרת על הצופים על קצה מושביהם.

ההופעות ב- Devs הן יוצאי דופן, כאשר כל שחקן מספק תיאורים ניואנסים ושובבים של הדמויות שלהם. Sonoya Mizuno מאיר כליל צ'אן, ומציג את הפגיעות, נחישותה ואינטליגנציה שלה בעומק מדהים. תיאורו של יער של ניק אוברמן הוא גילוי, המציג את הרבגוניות שלו כשחקן בתפקיד שהוא מורכב ומשכנע כאחד.

Devs היא סדרה הדוחפת את גבולות הסיפור ומאתגרת את הצופים להטיל ספק באמונותיהם ותפיסותיהם שלהם. זוהי בדיקה מרתקת ומעוררת מחשבה של הצומת בין טכנולוגיה, דטרמיניזם והחוויה האנושית. עם קו העלילה השובה לב, הופעות מהממים והוויזואליות המדהימות, Devs היא סדרה חובה לצפות לכל מי שמחפש חווית צפייה מכופפת ומעוררת אינטלקטואלית.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

דבס / Devs לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.7

  שנת פרסום: 2020

  זמן ממוצע לפרק: 6 שעות 49 דקות