הסדרה: דאלאס / Dallas לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

דאלאס היא סדרת דרמה שובה לב ששודרה משנת 2012 עד 2014. נקבע בעיר האייקונית דאלאס, טקסס, המופע עוקב אחר חייה של משפחת יואינג העשירה ומערכות היחסים הסוערות שלהם, מאבקי הכוח וסודות אפלים.

הסדרה מתחילה בשובו של בובי יואינג, בנו הצעיר של משפחת יואינג, לסאות'פורק חווה לאחר היעדרות ארוכה. הגעתו של בובי מעוררת יריבות קשה בין אחיו המאומץ, ג'ון רוס יואינג השלישי, לבין כריסטופר יואינג, אחיינו הביולוגי. ג'ון רוס וכריסטופר מתמודדים שניהם על השליטה באימפריה הנפט של המשפחה, אנרגיות יואינג, והקרב שלהם על השלטון הופך לסכסוך המרכזי של הסדרה.

את משפחת יואינג מובילה על ידי הפטריארך, J.R. Ewing, טייקון נפט ערמומי ומניפולטיבי הידוע בטקטיקות העסקיות חסרות האכזריות שלו. J.R. נחוש בדעתו להחזיר את השליטה באנרגיות יואינג ויעצור בשום דבר כדי להשיג את יעדיו. עם זאת, תוכניותיו מסוכלות כל העת על ידי שאר בני המשפחה, הנחושים באותה מידה להגן על האינטרסים שלהם.

ככל שהסדרה מתקדמת, הקהל מתוודע לקאסט מגוון של דמויות שממלאות תפקידים משמעותיים בחייה של משפחת יואינג. אלנה ראמוס, חברה ילדות של ג'ון רוס וכריסטופר, מוצאת את עצמה נקרעת בין שני בני הדודים כאשר היריבות שלהם מתעצמת. פמלה רבקה בארנס, בתו של נמסיס ארוכת השנים של J.R., צוק בארנס, מסתבכת במשולש אהבה מסובך עם כריסטופר וג'ון רוס.

הסדרה מתעמקת גם בחייהם האישיים של בני משפחת יואינג, ומציגה את מערכות היחסים המורכבות והמאבקים האישיים שלהם. אשתו של בובי, אן, חייבת לנווט את האתגרים של להיות נשואים לאווינג תוך ניסיון לשמור על זהותה שלה. סו אלן, אשתו לשעבר של J.R. ואמו של ג'ון רוס, נלחמת בשדים שלה כשהיא מנסה להתגבר על האלכוהוליזם שלה ולהחזיר את עצמאותה.

לאורך הסדרה, דאלאס בוחנת נושאים של כוח, תאוות בצע, נאמנות ובגידה. המופע מציע הצצה לעולם הגבוה של ענף הנפט והאורכים שאנשים ילכו אליהם כדי להגן על מורשתם. זה גם מתעמק בדינמיקה המורכבת של מערכות יחסים משפחתיות ואת ההשלכות של בחירות שנעשות במרדף אחר כוח.

עם סיפורי העלילה המשכנעים, הדמויות המורכבות והתפאורה המדהימה של טקסס, דאלאס שובה את הקהל במהלך הריצה שלה. הסדרה הומאדה בהצלחה את הסדרה המקורית 1978-1991 תוך שהיא מציגה דור חדש של צופים לעולם השובה לב של משפחת יואינג.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

דאלאס / Dallas לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.2

  שנת פרסום: 2012–2014

  זמן ממוצע לפרק: 42 דקות

עוד סדרות שיכולות לעניין אותך...