הסדרה: גל של 30 מטר / 100 Foot Wave לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.5/5

תקציר ותיאור הסדרה

גל 100 רגל הוא סדרת טלוויזיה מרתקת ומונעת אדרנלין, המובילה את הצופים למסע מרגש לעולם הגלישה הגדולה של הגל. ממוקם על רקע קו החוף הפורטוגלי, מסמכים זה בוחן את חייהם של קבוצה של גולשים נלהבים הנחושים לכבוש את הבלתי אפשרי לכאורה – רוכב על גל של מטר וחצי.

הסדרה לוכדת את המציאות הגולמית והלא מסוננת של הספורט, ומתעמקת עמוק באתגרים הפיזיים והנפשיים העומדים בפני ספורטאים אלה כשהם דוחפים את גבולותיה של מה שנחשב אפשרי בעולם הגלישה. זה מספק מבט אינטימי על חייהם, המוטיבציות שלהם והקרבנות שהם מקפידים במרדף אחר חלומותיהם.

בהובלת הגולש האגדי גארט מקנמרה, הסדרה עוקבת אחר קבוצה מגוונת של גולשים מרחבי העולם שנמשכים לכפר הדייגים הקטן נצרה, פורטוגל. Nazaré, הידוע בזכות הגלים המפלצתיים שלה, הפך למכה עבור גולשי גל גדולים המחפשים את הריגוש האולטימטיבי. בעזרת טכנולוגיה מתקדמת, הגולשים עוקבים אחר מנתחים את היווצרותם של גלים מאסיביים אלה, מחכים לרגע המושלם כדי להתמודד עם האתגר הבלתי נסבל לכאורה.

עם התפתחות הסדרה, הצופים נלקחים על רכבת הרים של רגשות, עדים לשיאים העזים וירידות הרסניות שחוו הגולשים. מרגעי הרגעים של רכיבה על גל מסיבי ועד הפציעות הרועשות בלב וחוויות כמעט מוות, הסדרה לוכדת את מלוא הספקטרום של רגשות שמגיעים עם רדיפה אחר ספורט כה קיצוני.

מעבר לפעולה המונעת על ידי אדרנלין, גל 100 רגל בוחן גם את הקשר העמוק בין הגולשים לאוקיאנוס. זה מתעמק בהיבטים הרוחניים והרגשיים של הספורט, ומדגיש את הכבוד העמוק ויראה שיש לגולשים לכוח הטבע. באמצעות סינמטוגרפיה עוצרת נשימה וסיפורי סיפורים שובה לב, הסדרה מטבילה את הצופים ביופיו והודו של האוקיאנוס, ומציגה את יכולתה לעורר השראה ולאתגר את מי שמעז לרכוב על גליו.

שילוב חזותיים מדהימים, סיפורי סיפורים משכנעים, והריגוש העצום של גלישת גל גדול, גל 100 רגל מציע מבט חסר תקדים לעולם הספורט הקיצוני. זה חוגג את הרוח האנושית הבלתי נעימה ואת המרדף הבלתי נלאה של חלומות, ומציג את האומץ והנחישות יוצאי הדופן של הגולשים הללו שמעזים להתריס נגד גבולות מה שאפשר.

היכונו לשבוי ולהעניק השראה כשאתם עדים למסע המדהים של הגולשים הללו כאשר הם רודפים אחרי הגל החמקמק של מטר וחצי, דוחפים את עצמם לקצה היכולות הפיזיות והנפשיות שלהם. זוהי סדרה שתשאיר אתכם חסרי נשימה, ביראת כבוד הן מכוח האוקיאנוס והן של הרוח הבלתי נאותה של מי שמעז לרכוב על גליו המתנשאים.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

גל של 30 מטר / 100 Foot Wave לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8.1

  שנת פרסום: 2021

  זמן ממוצע לפרק: 1 שעות