הסדרה: גלן מרטין / Glenn Martin, DDS לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

גלן מרטין DDS היא סדרת טלוויזיה מונפשת קומית ששודרה משנת 2009 עד 2011. התוכנית עוקבת אחר הרפתקאותיו של גלן מרטין, רופא שיניים, ומשפחתו כשהם יוצאים לטיול דרכים קרוס קאנטרי בקרוואן השיניים שלהם.

גלן מרטין הוא רופא שיניים בגיל העמידה שנמאס לחייו היומיומי ומחליט לקחת את משפחתו להרפתקה פרועה. יחד עם אשתו ג'קי ושני ילדיהם, קורטני וקונור, הם אורזים את חייהם ופגעו בכביש בקרוואן השיניים החדיש ביותר שלהם, שנקרא בכינוי "DentMobile".

הסדרה מלאה במצבים ותקלות הומוריסטיות כאשר המרטינס נוסעים מיעד אחד למשנהו, נתקלים בדמויות מוזרות שונות וחווים את העליות והירידות של החיים על הכביש. מהדבקה בשוד בנקים ועד להריסת מושבה נודיסטית בטעות, מרטינס מוצאים את עצמם במצב מצחיק אחד אחרי השני.

המומחיות השיניים של גלן לעתים קרובות מועילה במהלך מסעותיהם, מכיוון שהוא מוצא את עצמו מטפל במקרי חירום שיניים לאורך הדרך. בין אם זה מושך שן או תיקון תותבת שבורה, כישורי השיניים של גלן מועברים למבחן במצבים לא צפויים. זה מוסיף אלמנט של ייחודיות למופע, מכיוון שהוא משלב קומדיה עם הומור הקשור לשיניים.

הדינמיקה המשפחתית היא נושא מרכזי של הסדרה, שכן המרטינס מנווטים את האתגרים של בילוי כל כך הרבה זמן יחד ברבעים קרובים. גלן וג'קי לעתים קרובות מוצאים את עצמם מסוכסכים, עם אישיותם המתנגשת וגישות שונות להורות. קורטני, הבת המתבגרת, מחפשת כל העת עצמאות ומרד, ואילו קונור, הבן הצעיר, הוא ילד מוזר ודמיוני שלעתים קרובות מסתבך.

גלן מרטין DDS ידוע בכתיבתו החכמה, ההומור השנון והדמויות הניתנות להתייחסותו. המופע פונה לילדים וגם למבוגרים עם תערובת הקומדיה של סלפסטיק ובדיחות מתוחכמות יותר. סגנון האנימציה הוא תוסס וצבעוני, ומביא לחיים את הדמויות וההרפתקאות שלהן.

לאורך הסדרה, המרטינס לומדים שיעורים יקרי ערך על משפחה, חברות וחשיבות של חיבוק חוויות חדשות. כל פרק מציע הרפתקה חדשה והזדמנות למשפחה להתקרב וללמוד מהטעויות שלהם.

גלן מרטין DDS היא סדרה קלילה ומבדרת המספקת צחוקים ורגעים מחממי לב לצופים בכל הגילאים. זה לוכד את מהות הדינמיקה המשפחתית, תוך שילוב גם הומור שיניים באופן מהנה וחינוכי כאחד. בין אם אתה חובב קומדיות מונפשות או פשוט מחפש מופע מהנה ומרתק לצפייה, גלן מרטין DDS בטוח יעביר צחוק ובידור.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

גלן מרטין / Glenn Martin

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 4.3

  שנת פרסום: 2009–2011

  זמן ממוצע לפרק: 30 דקות