הסדרה: גיבורים: התחייה / Heroes Reborn לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.9/5

תקציר ותיאור הסדרה

Heroes Resorn הוא סדרת מיני טלוויזיה מרתקת ששודרה בין השנים 2015-2016. נקבע באותו יקום כמו סדרת הגיבורים המקורית, התחייה הצפויה הזו מחזירה דמויות אהובות ומציגה חדשות כשהן מנווטות בעולם על סף ההרס.

הסדרה מתחילה באירוע קטסטרופלי המכונה "האירוע ב -13 ביוני", בו פיגוע טרור הורס את העיר אודסה, טקסס. לאחר מכן מאשימים אנשים עם יכולות יוצאי דופן, המכונה "Evos", בטרגדיה ונרדפים על ידי החברה. זה קובע את הבמה לקרב אפי בין אלה המבקשים לרתום ולשלוט בכוחות אלה לבין אלה שנלחמים למען צדק וחופש.

הסיפור עוקב אחר קבוצה מגוונת של אנשים, לכל אחד מהם יכולות ייחודיות משלהם, כאשר הם מסתדרים עם כוחותיהם ומתמודדים עם האתגרים שמתעוררים. טומי קלארק, נער צעיר עם יכולת טלפורט, מגלה את מקורותיו האמיתיים ויוצא למסע להצלת העולם. לצידו מלינה, ילדה מסתורית עם הכוח לשלוט במזג האוויר, שעתיד למלא תפקיד מרכזי במניעת קטסטרופה עולמית.

עם התפתחות הסדרה, פרצופים מוכרים מסדרת הגיבורים המקורית מחזרים את חזרתם, כולל הירו נקמורה, מאט פארקמן ומוהינדר שורש. נוכחותם מוסיפה עומק ונוסטלגיה לקו העלילה, כאשר הם מאגדים כוחות עם דמויות חדשות כדי לפתור את התעלומות שמאחורי האירוע ב -13 ביוני ולמנוע אסון עתידי.

גיבורים נולדים מחדש בוחנים נושאים של זהות, גורל, וההשלכות של כוחות יוצאי דופן. הדמויות מתמודדות עם המאבקים האישיים שלהן, כמו גם הדילמות האתיות הנובעות מהיכולות שלהן. עליהם להחליט אם להשתמש בכוחותיהם לרווח אישי או כדי להגן על הנזקקים, והכל תוך כדי צוד על ידי ארגון מוצל המכונה רנאוטס.

הסדרה מלאה ברצפים מלאי פעולה, מתח אינטנסיבי ופיתולים בלתי צפויים שמחזיקים את הצופים על קצה מושביהם. האפקטים המיוחדים מדהימים מבחינה ויזואלית, ומביאים לחיים את הכוחות המדהימים שיש הדמויות. מטלקינזיס למסע בזמן, כל יכולת מוצגת באופן ששובה ומדהים.

Heroes Resorn הוא צופה חובה עבור מעריצי סדרת הגיבורים המקוריים ומצטרפים חדשים כאחד. זה מחיה בהצלחה את מהות קודמו תוך הצגת סיפורי סיפורים ודמויות טריות. עם העלילה המרתקת, הדמויות המורכבות והנושאים המעוררים מחשבה, מיני סדרה זו היא מסע מרגש לעולם בו נולדים גיבורים מחדש.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

גיבורים: התחייה / Heroes Reborn לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 6.7

  שנת פרסום: 2015–2016

  זמן ממוצע לפרק: 1 שעות