הסדרה: בשמלה זו: בריטניה / Say Yes to the Dress: UK לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.4/5

תקציר ותיאור הסדרה

נניח כן לשמלה שבריטניה היא סדרת ריאליטי שובה לב שלוקחת את הצופים למסע רגשי ככלות לעתיד לחיפוש אחר שמלת הכלה החלומית שלהן. עיבוד בריטי זה של המופע האמריקני הפופולרי בשנת 2016, הפך במהרה למועדף בקרב הקהל, ומציע הצצה ייחודית לעולם האופנה הבריטית.

הסדרה עוקבת אחר הפורמט של המקור אומר כן לשמלה, אבל עם טוויסט בריטי. כל פרק מציג כלה שונה לעתיד שמבקרת בבוטיק אווה רוז המילטון המפואר בלנקשייר, אנגליה, בחיפוש אחר שמלה המושלמת שלה. בעזרת הצוות המנוסה של הבוטיק, כולל הבעלים הכריזמטי והמומחה לכלות, דייוויד עמנואל, הכלות מונחות דרך מבחר נרחב של שמלות, החל מקלאסיות ומסורתיות למודרניות ואוונגרדי.

מה שהסטים אומרים כן לשמלה בריטניה היא ההתמקדות שלה בהבדלים התרבותיים והסגנוניים של חתונות בריטיות. מטקסי קתדרלה גרנדים ועד חניכי כפרי אינטימיים, הסדרה מציגה את המגוון המגוונת של מסורות והעדפות חתונה שנמצאו ברחבי בריטניה. הצופים מתייחסים לחגיגה חזותית של מיקומים מדהימים, שכן הכלות חולקות את סיפוריהן ושאיפותיהן האישיים ליומם הגדול.

הגרעין הרגשי של הסדרה טמון במערכות היחסים בין הכלות לפמליהן. בין אם זו אמה, אחותה, החבר הכי טוב או חמותה העתידית, דעותיהם ותמיכתם ממלאות תפקיד מכריע בתהליך קבלת ההחלטות. מתחים מתעוררים לעתים קרובות כטעמים וציפיות שונות מתנגשים, ומוסיפים שכבה נוספת של דרמה והתרגשות לכל פרק. בסופו של דבר המופע חוגג את כוח האהבה ואת הקשר הבלתי ניתן לשבירה בין משפחה לחברים.

נניח כן לשמלה בבריטניה מציעה גם תובנות חשובות על עולם האופנה הכלותית. ממעצבים ידועים ועד כישרונות מתקרבים, הסדרה מציגה מגוון רחב של סגנונות ומגמות שמלות כלה. עם עצות מומחים של דייוויד עמנואל וצוותו, הצופים מקבלים הבנה מעמיקה יותר של מה שעובר ביצירת השמלה המושלמת, החל מבחירה ואביזרים לבדים ועד קישוטים ושינויים מורכבים.

לאורך הסדרה, הצופים מפתים מהציפייה לחשיפה הגדולה: הרגע בו הכלה אומרת סוף סוף "כן" לשמלה שלה. השיא הרגשי של כל פרק הוא עדות לכוח למצוא את השמלה המושלמת, כאשר דמעות של שמחה והקלה זורמת בחופשיות. זוהי תזכורת לכך שהשמלה היא לא רק חתיכת לבוש, אלא סמל לאישיותה, הסגנון והחלומות הייחודיים של כלה.

תגיד כן לשמלה שבריטניה היא סדרה חובה לצפייה לכל מי שמעריך את היופי וההתרגשות של חתונות. עם סיפורי הסיפורים המרתקים, השמלות המהממות והדמויות הניתנות להתייחסות אליו, הוא מציע מבט מכל הלב ומבדר אל העולם של אופנת הכלות. בין אם אתה כלה לעתיד, חובב אופנה, או פשוט חובב אהבה, הסדרה הזו בטוח תשאיר אותך אומר "כן" לכל פרק.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

בשמלה זו: בריטניה / Say Yes to the Dress: UK לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 5.4

  שנת פרסום: 2016