הסדרה: ברוקלין תשע-תשע / Brooklyn Nine-Nine לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.8/5

תקציר ותיאור הסדרה

ברוקלין תשע-תשע היא סדרת טלוויזיה שזכתה לשבחי ביקורת שהוקמה לראשונה בשנת 2013 והסתיימה בשנת 2021. נקבעה במתחם ה -99 הבדיוני של מחלקת משטרת ניו יורק (NYPD) שנמצאת בברוקלין, המופע עוקב אחר חייהם והריחות ההומוריסטיות של A קבוצת בלשים מגוונת.

בהובלת הבלש המוכשר אך הלא בוגר ג'ייק פרלטה, אותו מגלם אנדי סמברג, הסדרה מציעה תפיסה מרעננת על הז'אנר הפרוצדוראלי של המשטרה. פרלטה ידוע בזכות הנגישות השנונית שלו, ההתלהבות הילדותית שלו ושיטות בלש לא שגרתיות. בן זוגו, הבלש השטויות והבלש שומרי השלטון, איימי סנטיאגו (מליסה פומרו), מוצא את עצמה לעתים קרובות קרועה בין שאיפתתה לבין רגשותיה לפרלטה.

על התחום מפקח על ידי הקפטן הנוקב ועם זאת הרחום, ריימונד הולט, מציג אנדרה בראוגר. קפטן הולט הוא קצין אפרו -אמריקני שוטף שנאבק לשמור על סדר ומשמעת תוך התמודדות עם אקסצנטריות של צוותו. ההומור המדהים שלו ושנינותו היבשה מספקים נייר כסף מושלם לאזניות הבלשים.

צוות אנסמבל מעוגל על ​​ידי שורה של דמויות בלתי נשכחות הכוללות את הסמל החביב אך אובססיבי של האוכל טרי ג'פורדס (טרי צוותי), הקשים-כציפורניים והבלש הסרקסטי רוזה דיאז (סטפני ביטריז), והבלש הבלתי סרקסטי, אך המשוונים היטב הבלש צ'רלס בויל (ג'ו לו טרוגליו). כל דמות מביאה את המוזרויות והאישיות הייחודיות שלהם לסדרה, וכתוצאה מכך תערובת מענגת של קומדיה ופתרון פשע.

ברוקלין תשע ותשע בולטת בכתיבתו החכמה, בתזמון הקומי החריף ויכולתה להתמודד עם סוגיות חברתיות רציניות ברגישות והומור. הסדרה מטפלת לעתים קרובות בנושאים כמו פרופיל גזעי, ייצוג LGBTQ+ ושחיתות של המשטרה, תוך שימוש בפלטפורמה שלה כדי לשפוך אור על עניינים חשובים אלה תוך שמירה על הטון הקומי שלה.

ניתן לייחס את ההצלחה של המופע לקאסט ההרכב החזק שלה, שמביא ללא מאמץ את הדמויות שלהם לחיים. הכימיה בין השחקנים היא מוחשית, והתזמון הקומי שלהם ללא דופי. הכתיבה חדה ושנון בעקביות, כאשר כל פרק מספק תערובת מושלמת של רגעים צחוקים בקול רם ופיתוח אופי מכל הלב.

לאורך כל הריצה שלה שמונה עונות, ברוקלין תשע-תשע קיבלה בסיס מעריצים ייעודי ושבחים ביקורתיים. הסדרה זכתה לשבחים על גיוון, הכלול שלה ויכולתה לאזן בין קומדיה ופרשנויות חברתיות. היא קיבלה מספר פרסים ומועמדויות, כולל ניצחונות גלובוס הזהב לסדרות הטלוויזיה הטובות ביותר – מוזיקליות או קומדיה.

ברוקלין תשע ותשע היא סדרה חובה לצפייה למי שנהנה מקומדיות חכמות ומונעות על ידי דמות. היא מציעה תשלום רענן ומבדר על הז'אנר הפרוצדוראלי של המשטרה, ומציגה צוות דמויות מגוון המנווט הן את אתגרי עבודתם והן את המורכבות של חייהם האישיים. עם תערובת ההומור, הלב והפרשנות החברתית שלה, ברוקלין תשע ותשע היא פנינה אמיתית בעולם הטלוויזיה.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

ברוקלין תשע-תשע / Brooklyn Nine-Nine לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 8.4

  שנת פרסום: 2013–2021

  זמן ממוצע לפרק: 22 דקות