הסדרה: בנות לנצח / Girls5eva לצפייה ישירה

דירוג הגולשים
4.3/5

תקציר ותיאור הסדרה

Girles5eva היא סדרת קומדיה העוקבת אחר המסע של קבוצת נערות לשעבר של שנות ה -90 כשהם מנסים לעשות קאמבק בתעשיית המוזיקה. המופע הועלה לראשונה על ידי מרדית סקרדינו, שהוקרן בבכורה בשנת 2021, וזכה לשבחים ביקורתיים על כתיבתה החכמה, ההופעות המצחיקות וההנהנות הנוסטלגיות לתרבות הפופ של שנות ה -90.

הסדרה סובבת סביב ארבעת חברי קבוצת הילדות Girls5eva: שחר, גלוריה, וויקי וקיץ. בימי הזוהר שלהן, בנות 5eva הייתה סנסציה עם תרשים, אך תהילתן הייתה קצרת מועד. כעת בשנות ה -40 לחייהן, הנשים מוצאות את עצמן מוביל חיים שונים בהרבה. שחר הפכה לעקרת בית ואמא, גלוריה היא סוכנת נדל"ן נאבקת, וויקי עובדת במסעדת משפחתה, וקיץ היא אמנית סולו מצליחה שהתרחקה מעברה.

הכל משתנה כאשר ראפר דוגמה את אחד השירים הישנים של בנות 5eva, ומחזיר את המוזיקה שלהם לאור הזרקורים. התחייה הבלתי צפויה של ההתעניינות במוזיקה שלהן מבקשת מהנשים להתאחד ולצאת למסע להחזרת תהילתן. עם זאת, עד מהרה הם מבינים שתעשיית המוזיקה השתנתה באופן דרסטי מאז הזוהר שלהם, ועליהם לנווט אתגרים חדשים ולהמציא את עצמם מחדש להישאר רלוונטיים.

Girls5eva הוא תערובת מענגת של קומדיה ולב, חקר נושאים של חברות, זהות וכוח הנוסטלגיה. הסדרה מאזנת במיומנות רגעים צחוקים בקול רם עם השתקפויות נוקבות על הזדקנות ומרדף אחר חלומות. הדמויות קשורות וחביבות, לכל אחת מהן מוזרויות וחוסר ביטחון משלהן שמוסיפות עומק לפרסומות הקומיקסיות שלהן.

הכתיבה ב- Girls5eva חדה ושנון, מלאה בהתייחסויות חכמות בתרבות הפופ והומור מודע לעצמו. הסדרה מופיעה במומחיות את תעשיית המוזיקה ואת תרבות הסלבריטאים, ומדגישה את האבסורד ואת השטחיות שלעתים קרובות מלווים תהילה. זה גם מתמודד עם סוגיות חשובות כמו סקסיזם וגיליות בתעשיית הבידור, ושופך אור על האתגרים העומדים בפני נשים בשנות הארבעים לחייהן שמנסים להחזיר את מקומם בעולם אובססיבי לנוער.

ההופעות ב- Girls5eva הן מהשורה הראשונה, כאשר צוות אנסמבל מספק תזמון קומיקס כוכב וכימיה. שרה בליילס מאירה כשחר, ומביאה את הקסם הטבעי והכישרון הקומי שלה לתפקיד. רנה אליז גולדסברי מרשימה כוויקי, ומאזנת את האקסצנטריות של דמותה לרגעים של פגיעות. פאולה פל מביאה את הברקות הקומיקס החתימה שלה לתפקיד גלוריה, בעוד שפיליפס הסואנת מגלמת את הקיץ הבטוח והחיני.

בסך הכל, Girls5eva היא סדרת קומדיה מענגת ומרעננת המשלבת הומור, לב ומינון בריא של נוסטלגיה. זה חוגג את כוח הידידות ואת חוסן הנשים כאשר הן מנווטות את האתגרים של הבגרות ורודפים את חלומותיהן. עם כתיבתה החכמה, הופעות הכוכבים והדמויות הניתנות להתייחסות, Girls5eva היא צופה חובה עבור מעריצי הקומדיה ותרבות הפופ של שנות ה -90.

לצפייה ובחירת עונות ופרקי הסדרה לצפייה ישירה

מעוניינים לצפות בסדרה? המשיכו בלחיצה על הכפתור כדי לטעון את עמוד העונות והפרקים לצפייה ישירה ובחינם – ללא צורך ברישום לאתר:

בנות לנצח / Girls5eva לצפייה ישירה

פרטי הסדרה

  דירוג IMDB מעודכן: 7.2

  שנת פרסום: 2021

  זמן ממוצע לפרק: 30 דקות